Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 89877 | Odgovora: 462 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cvele_wireless
Milos Cvetkovic
Nis

Član broj: 61359
Poruke: 155
*.air.my-its.net.

ICQ: 279435809


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu18.02.2006. u 01:14 - pre 221 meseci
Dominick
Citat:
@cvele_wireless Brate aman procitaj malo prethodne moje postove ispada da kucam samo jedno te isto 3 puta sam reko da nemam sanseza Shvajcariju ja zivim na PANTALEJU!!!!


Dobro brate ja ne zivim na pantalej pa da znam dali se vidi svajcarija.

[Ovu poruku je menjao cvele_wireless dana 18.02.2006. u 02:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

armilian
Stefan Lazarevic
Nis
PsiCoding
Nis

Član broj: 77937
Poruke: 172



+1 Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu18.02.2006. u 10:27 - pre 221 meseci
Citat:

Zna li neko sta uradi Armilian? Mada mi ni on nije jasan. Tamo negde na 9. strani, napisa kako je od 03. 05. 2005. prezadovoljan ITS-om, a sad odjednom tek kupuje opremu da se nakaci na njih. Jel preselio ili sta je u pitanju?

Ovako zivim kod palilule i pre dve godine se jedan grk doselio tu i hteo je internet dok sam ja skijuckao da se prikacim na Niwifi.E onda je on ne znam kako naterao Its-ovce da dodju i oni su mu namestili opremu.Kada su dosli i ja sam reko ok da li i ja mogu preko vas da idem na net koliko kosta kazu 50e da ti razucemo kablove(lan) i da stavimo swich.ok super i kacio sam se preko VPN na Swicu valjda.Super je radilo nista nije crkavalo nije se rebootvao ap nista.E jednog dana nece da radi internet.Ja po fazonu gledam ok dobro radi kartica dobro swich ??? odem pogledam a bre gde je ap sto su isececeni kablovi.Ja zovem i zovem its niko se ne javlja.Posle 3 dana ili ti pre neko vreme krecem ja u skolu dolazi Ljuba sto namesta opremu ja pitam u cemu je problem.A Nikos se iselio i poneo svu opremu.Ja po fazonu dobro ja hocu da kupim opremu ok nema problema to je 200eu.A ja za sta pa za uredjaj to ti stoji gore kabli i antenu.A posto nisam debil hteo je da mi za toliko uvali uredjaj standard b i kantenu.Ok ja onda odem u ITS kazem necu preko Ljube da kupujem opremu nego preko vas.Da napomenem Ljuba samo namesta i ne radi za njih nego za pan sat.Ok Zoka kaze u toku dana kada se Marko vrati pozvace te pa ce da se dogovorite da dodje da iskenira sta vidim.Ok.Posle dva dana opet idem ista prica.I juce ja odlazim i nadjem Marka i dogovorim se da me pozove popodne da dodje on ok samo igor da dodje posto ima kola.Ja "AAAAAAAAAAA"Dobro kaze ajde vi dodjite danas u 11 i oni moze vazi dogovor pao.Mucak nisu dosli tako da je idem u NiNet i bas me briga kakav im je internet nemogu vise da se nerviram samo ne dialUp.A ako i oni nece kupim sam opremu roknem stub 10m nakacim grid od 30d video sam da ima na sajtu pacwireless valjda i pheenet od 200mw i booster i ako tada nece onda dajem 2000e za satelitski.I NASU cu da pitam koliko kosta satelit da posalju jedan moj gore.E to je sve hvala. :)
 
Odgovor na temu

igor76

Član broj: 17487
Poruke: 214
82.208.208.*

Sajt: www.foxhelp.net


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu19.02.2006. u 03:50 - pre 221 meseci
Domenitck strpi se do ponedeljka. U ponedeljak cu da podignem jos jedan ap ,pored ITSNet-M mislim da cu da ti resim problem.
Podesavanje VPN konekcije nije isto za svakog zato pozovite

 
Odgovor na temu

igor76

Član broj: 17487
Poruke: 214
82.208.208.*

Sajt: www.foxhelp.net


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu19.02.2006. u 05:19 - pre 221 meseci
Dominick
Kada sam bio zadnji put kod tebe kabli je bio 3 metara ali 15 previse.
Ti imas dlink karticu,dodji da ti dam drugu karticu pa da probas
Veruj mi meni je vise drago da radi dobro nego tebi,Imacu manje posla
Ali situacija je takva,da je veliko zagusenje
prvo ti ap vidis grz drvece jer ti zaklanja drvored od niteksa
15 metra kabla je previse,Kartica je 30 ili 40 mw
sa tom duzinom nista nemozes da napravis.
Ti si kupio grid antenu 24 dbi od nas ,ali verujmi da kartica moze da zakaze
ako ti non stop puca veza sa ap moze da bude predugacak kabli los drajver losa kartica.Nemora da znaci da smo mi krivi.

Armilian
Opremu ti je namestio ljuba i on ti je rekao 50 eura prikljucak ali ne trajni,Dok je grk tu imaces internet ,kad se preseli nema.Seti se sta si se dogovorio sa Ljubom.Ljuba sto prodaje opremu 200 eura to je njegova licna stvar.nemora nikada da je proda njemu ta oprema stoji tamo,Dobi odobrenje od postavis opremu an nekoj zgradi,mi cemo doci ,malo ce biti skuplja montaza,jer kako nam je Preneo ljuba bas je tesko za montazu .

Ti nemas opticku vidljivost posto si okruzen zgradama.Mi sigurno nemoramo da idemo po zgradi i trazimo odobrenjejer ti nezivis u zgradi nego u kuci.Potrosio si samo oko 100 sati interneta uzimas na sate.Sa nikim iz ITS nise se dogvarao .Dogovarao si se sa dilerom koji radi za procenat.Zato za opremu i to sto si platio obrati se Ljubi.Ti da zelis da se prikljucis vec bih naso odobrenje.Hocete nesto ispod cene ,Cena opreme veleprodajna.Tebe zaklanja krov hoces da probas da probijes krov.Ekipa iz ITS nece nikada namontirati opremu gde nece da radi.Ako namontiramo mora da radi a ne da nas zivkas svakih 10 minuta,kako ne radi.Cenu opreme smo ti rekli jos pre par meseci ,Bilo je oces neces razmisljas pa si onda pitao da pravis link da se umrezis sa drugom.Da si hteo do sada bih pronasao mesto na zgradi ,kupio opremu i nebih se zalio na forumu kako necemo da te ispostujemo.Zoves nas da proverimo nesto a isam znas da nevidis nijednu baznu stanicu.

Zlokotlokrp
Ti si dobio opremu za 130 eura kako se ja secam
u to si dobio 1120 Ap oko 67 eura
kabli duzina 3 metra oko 10-13 eura
antena 15 dbi panel iz netiksa cena oko 45 eura
drzac 10 eura
montaza 10 eura
Izracunaj koliko sve kosta dobio si ispod cene mi smo bili na gubitku a reko sam ti odmah da bolje uzmes grid antenu ali nisi hteo bilo ti je skupo
Tvoj nalog se kacio i na ap mica posto su drugi koristili tvoj user
Stavarno nismo mogli ad ti pomognemo napravljena su izmedju nekoliko linka point to point
Tu nista nismo mogli pokusali smo d akontaktiramo te ljude.u tom periodu ja nisam radio
A znas da smo dolazili i kada ti je bio iskljucen mrezni kabli,seti se za sta si zvao da dolazimo.
Trece Internet nisi koristio non stop
ukupno si upaltio cetri fleta.Znaci nisi bio stalan korisnik,a i spadas u bazu home korisnika.
I sam znas da smo ti izasli u susret
ali nismo imali potrebe ad dolazimo
Posto sam imao pristup tvom client ap
pokusali smo sve i da stavimo antenu da bije prema tebi ali nije islo.
za zadnji paket si potrosio 3.00 GBs downloada 1.84 GBs uploada sto je prosecno za brzinu od 64K

Pola korisnika je napocetku kupovalo 12 posto su im bile jevtnije ,posto svi gledaju da prodju sa jevtnijom opremom.95 posto gde smo namontirali sa nasom opremom radi ,negde je bilo problema i resili smo.ITSNet-M je AP nove generacije sa jakim hardwerom i dobrom karticom ,sektor antenom H polarizacija.Ali ispod nas ima provajder sa pojacivacem od 2 wata.
Sta mi tu mozemo ,
On nezeli da skloni to
Meni su na satanku rekli da nemaju pojacivace
Ali ja ih hvatam kod prijatelja sa malom antenicom na kartici probija 2 zgrade.
Oni preze okolo
Napravljeni su dosta privatnih linkova
Sto se tice konkurencije sve je ok .I nezelim da pricam ko je bolji ko nije Svako ima svoje prednosti isvoje mane.Ako ti radi bolje kod drugog ostani tamo.
Ima posla za sve
Ko je kupio opremu preko ljube ,znaci da je njemu ljuba zaduzen za odrzavanje,jer je on prodao opremu mimo ITS ,naplatio montazu.Mi smo krivi u slucaju da ne radi net a oprema je u redu.
A da li ste platili 100 ili 200 300 to je vasa licna stvar niko na silu nije prodao opremu.
Nikada nismo prodavali pravljene antene .
Kod nas je cena bila opreme naskupli komplet oko 210 eura sa montazom
ovako se kretalo oko 160-180 sa montazom
Ili varijanta sa karticom ,tu varijantu smo ardili na pocetku ali smo posle svima promenili opremu o nasem trosku.
cene su se uvek znale ap je bio od 65 - 120 eura
antena od 30-100 eura antena sa sertifikatom fabricka
kabli sa konektorima od 10 - 20
montaza 20 - 40 eura
utp cabli 10 - 20 eura
kada se sve sabere ta je cena nista nije naduvano.
Stavrno nisu male pare 160 eura
Ali svakom od vas smo rekli d atreba skuplja oprema koja ce raditi ili jevtnija koja ce ponekad zezati
Svi vi ste se odlucivali za najevtniji paket
Pola od vas je htelo kartice ,pa tek posle ap,Podesavete sami ap pokusavate nesto a sve vam je bilo iz stovanaLjutite se sto necemo da dodjemo da vam napravimo konekciju,a imate upustvo na sajtu.
Iskljucite ap iz struje diseblujete karticu,obrisete drajver promenite mod rada uredjaja.
Prelazite sami od ap na ap
Pokusavate neke stavri za koje niste strucni.
Prelazite od drugih provajdera a ne promenite polarizaciju antene a kazete da ste sve namestili.I onda kazete da ne radi.

Kazem koja oprema treba ali vi na svoju ruku kupite jevtinu opremu i hocete da radi.ja bih najvise voleo da je oprema jevtina 30 40 eura imao bih vise klijenta.







[Ovu poruku je menjao igor76 dana 19.02.2006. u 08:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Dominick
Nis

Član broj: 85028
Poruke: 47
*.air.my-its.net.

Sajt: elitesecurity.org


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu19.02.2006. u 09:36 - pre 221 meseci
Demantujem sve osim izjava da imam antenu od 24d i D-link karticu ali necemo da se prepucavamo preko borda zasto je moj kabli 15m itd.
Resicemo mi to van borda!
 
Odgovor na temu

Zlokotlokrp
Nis

Član broj: 79351
Poruke: 85
82.208.209.*



Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu19.02.2006. u 15:28 - pre 221 meseci
Pozdrav Igoru, a svima ostalima!
1. Evo sabrao sam. 145 eura, ja platio 135. Hvala vam. Castili ste me drzac za antenu. Uzgred, ne koristim ga vise, vraticu ga kad prvi put budem prolazio pored vas. Napominjem da je u tom periodu vazio i letnji popust na opremu ITS-a, a i ekskluzivni za clanove Nis-cafea. Ne znam, da li me zakacio jos neki popust, ali na moje lepe oci sigurno ga nisam dobio.
2. Ne secam se da smo razgovarali o Grid anteni, ali neka bude. A sto se tice kacenja mog naloga na druge AP, pa zar upravo to nije car willersa? Kako rekoste jednom, sedis u Kalci, u kaficu, sa laptopom, pijes kafu i surfujes.
3. Stalni korisnik? Pa u 6 meseci 5 flet uplata, sa razmakom medju uplatama po par dana, nekad zbog mene, a nekad i zbog vas (nema niko u kancelariji). Bila bi i sesta, da se nije desilo sto se desilo.
4. Recenica: "A i spadas u bazu home korisnika". Sta bi to trebalo da znaci? Niza Rasa?
5. Na intervenciju ste dosli jednom, negde u pocetku. Tada mi net nije radio 3 dana, dosao si cetvrti. Tacno. U momentu kad si dosao bio je iskljucen kabl. Tri dana smo ga bezbroj puta iskljucili i ukljucili trazeci gresku. Da li mislis da je moguce, da niko od nas nije 4 dana video upozoravajuce balonce koje se pojavljuje kad je iskljucen?
Tesko. Ali da je po tvom dolasku proradilo i to je tacno.
6. Kazes, da u periodu kad sam ja trazio pomoc nisi radio. Znam, pricali smo. To je jedan od razloga sto odoh u NiNet. Rekoh sebi, ako Igor ode iz ITS-a, a on je jedini sa kojim mogu nesto resiti, ja tu vise nemam sta da trazim.
7. Sve ovo drugo, sto si sada rekao. Novi linkovi koji me ometaju, pasebna antena sa Svajcarije prema meni i ne znam sta jos. E to si trebao da mi kazes tada. I garantujem ti da bi ti i ja nasli neko resenje. Ovako sam morao sam.

Izvinjavam se. Preterah.
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.air.my-its.net.

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu22.02.2006. u 03:41 - pre 221 meseci
Citat:
Dominick::
Ah da zaboravio sam da kazem stavili su ogranicenje na upload sto su meni rekli da nece da rade!!!!
Ja placam 20e za 64k/30dana/1 mesec i hocu da imam 64k/30dana/1 mesec ne interesuju me nikakakvi razlozi!!!


Koje to ogranicenje stavili?
Jel to neki limit za kolicinu prenetih MB, ja to nesto nisam obavesten?

Ako mislis na ono... sto nekada upload brzina nije bila ogranicena na 8 KB/s, vec je isla i do 100 KB/s... eh... to je vec bio poklon od ITS-a...
Oni lepo prodaju paket sa 64k upload, i toliki upload i imas...
Nisu ti uskratili nista sto nisu prodali [bar sto se tice uploada]

P.S. Slazem se sa Bokilijem, bez AP-a na 7km je mnooogo brate...

P.P.S. Jel to promenjen VPN Server IP, il' meni puko nesto Win?
Nikako vise nece da mi se nakaci na 10.100.200.1
PPPOE radi besprekorno, al' pitam zbog mog brata, koji ce ici preko VPN konekcije kad uplati net...

[Ovu poruku je menjao Predrag Damnjanovic dana 22.02.2006. u 04:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

cvele_wireless
Milos Cvetkovic
Nis

Član broj: 61359
Poruke: 155
*.air.my-its.net.

ICQ: 279435809


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu22.02.2006. u 13:46 - pre 221 meseci
Nije menjan VPN ip kod mene vpn radi fenomenalno a pppoe ne radi.
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.air.my-its.net.

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu22.02.2006. u 19:38 - pre 221 meseci
VPN radi bolje [i to mnogo bolje] kod onih sa slabijim signalom [ili na velikoj udaljenosti]

Ali, PPPOE [ja koristim RASPPPOE] radi podjednako dobro [kao VPN] kod onih sa dobrim signalom, a sta vise, mislim da radi i bolje od VPN, nekako mi je protok kod VPN-a 'lenj', odziv ping-a je ponekad malo usporen, dok kod RASPPPOE radi sve kao podmazano... Ali moguce i da se tripujem...
Ipak, vratih se na RASPPPOE. Radi mi odlicno.

Ali, ko sto rekoh, zato je mom bratu, na 7km od AP-a, VPN mama...
 
Odgovor na temu

pedja78
Nis

Član broj: 19713
Poruke: 59
*.air.my-its.net.



+1 Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu22.02.2006. u 23:22 - pre 221 meseci
Imam odlican signal, ali ICQ jednostavno posle 10 minuta bivstvovanja on-line 'pukne'. I ne samo ICQ naravno. Da ne spominjem SMTP server.... ili najobicniji IRC, sta li bi tek bilo da vucem silu torrenta.
A nekada je sve fino radilo....


 
Odgovor na temu

Dominick
Nis

Član broj: 85028
Poruke: 47
*.air.my-its.net.

Sajt: elitesecurity.org


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu22.02.2006. u 23:24 - pre 221 meseci
Ma ok je sto su stavili ogranicenje na 8kbps (iako su pogazili rec) ali NECE DA IDE 8kbps ide jedva 4 i to ako zamolis lepo:)
Danas sam ceo dan proveo na ITS-M! Pitanje je vise filozofske prirode KAKO Kad nemam AP?! Eh....radio je kao nekad....
Mislim da je mozda problem u prevelikom broju korisnika na link koji imaju ili previse korisnika koji pristupaju na 'M' (mozda je oprema slabija) od pedvidjenih kapaciteta!

Jedno pitanje za sve korisnike ITS-a:
JEL NEKO SKORO DOBIO MAIL PREKO ITS-A?? A?(u prethodnih 3 dana)
Ja nisam! Mozda je onaj njihov najbolji korisnik sa opremom od 5.8Ghz dobio ne znam! Mozda mi treba AP da skinem mailove?Kupicu jedan podhitno i to na 1 000 000Hz!
Pozdrav svima, Milos
 
Odgovor na temu

cvele_wireless
Milos Cvetkovic
Nis

Član broj: 61359
Poruke: 155
*.air.my-its.net.

ICQ: 279435809


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu22.02.2006. u 23:39 - pre 221 meseci
Ne radi im mail vec 3 dana a tu ne pomazu ni kozne gace.
 
Odgovor na temu

cvele_wireless
Milos Cvetkovic
Nis

Član broj: 61359
Poruke: 155
*.air.my-its.net.

ICQ: 279435809


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu22.02.2006. u 23:54 - pre 221 meseci
pedja78
Citat:
Imam odlican signal, ali ICQ jednostavno posle 10 minuta bivstvovanja on-line 'pukne'. I ne samo ICQ naravno. Da ne spominjem SMTP server.... ili najobicniji IRC, sta li bi tek bilo da vucem silu torrenta.
A nekada je sve fino radilo....


Jer si pokusao sa VPN konekcijom?
 
Odgovor na temu

pedja78
Nis

Član broj: 19713
Poruke: 59
*.air.my-its.net.



+1 Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu23.02.2006. u 00:05 - pre 221 meseci
Zanimljivo je da kada se tako ukoci sav taj Net, jedini lek je da se doskonektujem i ponovo konektujem. Ajde sada vi objasnite to. A ja na web mail ne mogu ni da pristupim.
 
Odgovor na temu

pedja78
Nis

Član broj: 19713
Poruke: 59
*.air.my-its.net.



+1 Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu23.02.2006. u 00:08 - pre 221 meseci
NIsam pokusao VPN. Ne znam ni da li bi se snasao. Dobio sam neka uputstva od jednog :) korisnika. Pa cu probati.
 
Odgovor na temu

cvele_wireless
Milos Cvetkovic
Nis

Član broj: 61359
Poruke: 155
*.air.my-its.net.

ICQ: 279435809


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu23.02.2006. u 00:12 - pre 221 meseci
Pokusaj da napravis VPN ako ne uspes javi da ti objasnim lepo. Mene je ranije isto tako zezalo na svaki 10 min moram da se diskonektujem pa opet ali to je bilo na PPPOE ali na VPN radi.
 
Odgovor na temu

bokili
Manager
Niš

Član broj: 11012
Poruke: 398
82.208.208.*



Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu23.02.2006. u 12:13 - pre 221 meseci
Citat:
Jedno pitanje za sve korisnike ITS-a:
JEL NEKO SKORO DOBIO MAIL PREKO ITS-A?? A?(u prethodnih 3 dana)
Ja nisam! Mozda je onaj njihov najbolji korisnik sa opremom od 5.8Ghz dobio ne znam! Mozda mi treba AP da skinem mailove?Kupicu jedan podhitno i to na 1 000 000Hz!


E, ne koristim ja ITS-ov mail.. imam svoj server. Ali cuo sam od vise ljudi da mail ne radi uopste. Vise ljudi tj. korisnika se zale na mail...

Za sad mi internet radi odlicno bez prekida...

Ja mislim da je problem sa M-om to sto se dosta ljudi kace sa slabim signalom, verovatno slabe antene i sl., ocigledno da to ubija AP...
 
Odgovor na temu

Dominick
Nis

Član broj: 85028
Poruke: 47
*.smin.my-its.net.

Sajt: elitesecurity.org


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu23.02.2006. u 16:09 - pre 221 meseci
Dobio sam danas vrlo neprijatnu poruku od Igora.Preuzimam svaku odgovornost za objavljivanje iste!
Poruka glasi:
-"Vise ne mogu da ti pomognem posto nisam vise u ITS,"-
Jedini covek koji je tamo radio, poznavao problematiku i koliko toliko odrazavao taj support da radi kako treba vise neradi za ITS!!!
Meni je internet danas katasrofa a mail server je konacno proradio!
Koliko je M juce radio toliko danas ne radi, bar za mene!
Sada najozbiljnije razmisljam o NiNet-u!!!
Jer ne ocekujem od devojke koja se javlja na telefon ITS-a da pruzi ikakav support za bilo sta!
Pozdrav svima!
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.air.my-its.net.

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu23.02.2006. u 21:38 - pre 221 meseci
Citat:
Domicick::
Ma ok je sto su stavili ogranicenje na 8kbps (iako su pogazili rec) ali NECE DA IDE 8kbps ide jedva 4 i to ako zamolis lepo:)


 
Odgovor na temu

cvele_wireless
Milos Cvetkovic
Nis

Član broj: 61359
Poruke: 155
*.air.my-its.net.

ICQ: 279435809


Profil

icon Re: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu23.02.2006. u 21:59 - pre 221 meseci
Dominick:

Citat:
Sada najozbiljnije razmisljam o NiNet-u!!!


Ako vec ostavljas ITS prodaj opremu cuo sam da od ponedeljka pocinje ADSL. Mozda ce i ninet da te zeza.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: NIŠ - Wireless u Nišu - ITSNet 2,4 u vazduhu

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 89877 | Odgovora: 462 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.