Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 29859 | Odgovora: 151 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9538
*.teletrader.com.



+10263 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 08:15 - pre 175 meseci
Vidiš, ne sećam se da je ikad neki Srbin hvalio vlast. Ali, moram priznati, ono šta radi i kako radi ministar Jeremić je za svaku pohvalu. Čovek ulaže izuzetno veliki napor i energiju u posao kojim se bavi i to se vidi.

Samo tendenciozni i zlonamerni mogu da negiraju uspeh njegove diplomatije. Svaka čast. Postalo ja sasvim normalno da svaki dan u vestima čujemo da je Vuk Jeremić razgovarao / bio u poseti / primio nekog stranog državnika. Bio u Kolumbiji, bio u Nigeriji, bio u Italiji, bio u SAD, bio u Nemačkoj, bio u Kini ...

E pa, dragi moji, neće to baš samo od sebe.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 08:24 - pre 175 meseci
Uspeh se meri po rezultatima.

Zamisli da svog sales-managera u firmi meris po tome koliko je uspeo kupaca da obidje? OK, to jeste pozitivna stvar i sigurno jeste jedna od neophodnih komponenti zavrsavanja posla - ali na kraju, i sam znas sta je ono po cemu se performanse mere: rezultati.

Nema tu nicega zlonamernog ili tendencioznog; ako ti treba isti broj viza kao i pre N godina, ako su usluge po ambasadama/konzulatima podjednako lose kao i pre N godina; ako ni jedna jedina zemlja nije povukla priznanje Kosova / a njih 60+ priznalo isto... sta znam, nesto te rezultate bas i ne vidim.

A od pisanja Economist-a se ipak ne zivi, lepo je sto neko dobija "vreme"... a da li neko uopste "kupuje" tu njegovu pricu?

Ili vi ocekujete nesto drugo od naseg Ministarstva Ino Poslova...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 08:33 - pre 175 meseci
@Horvat
Citat:
Horvat: to lol se odnosilo na tvoju konstataciju da je jeremic dobar diplomata [barem koliko sam ja video,jablan je samo citirao deo koji se odnosi na "mipovanje" jeremica]

a ja sam na tvoje prethodno

rekao da nema potrebe za time,ivan je i vise nego dovoljno rekao i da smatram i lol previse dobrom "ocenom" vukove diplomatije

sve u svemu,nema potrebe da se prepucavamo,moje misljenje je da je jeremic los diplomata


To sto ti misilis o Vuku Jeremicu treba ti da kazes - a LOL je bilo podsmijevanje mom misljenju, sto smatram da uopste nisam zasluzio. A i nije u redu da se neargumentovano podsmijevas.
Ako si imao komentar - napisi ga. Nisam Vanga da znam sta treba da znaci +1 koje je povezano sa LOL. Ili ako nisi imao nista pametnije da kazes, mogao si jednostavno da nista ne napises. Vrlo jednostavna logika.
I ne pada mi na pamet da se natezem dal je dobar ili nije. Bolji je nego sto je MIP u mojoj zemlji. U diplomatiju se i ti i ja razumijemo "ko Marica u kriv ... joystick" i ne vjerujem da mozemo argumentovano o tome da pricamo.
Sve u svemu, jedino sto ti zamjeram je "+1" uz "LOL" a tvoje misljenje o Vuku postujem, kao i misljenje svih drugih.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 08:42 - pre 175 meseci
Citat:

U diplomatiju se i ti i ja razumijemo "ko Marica u kriv ... joystick


Evo i ja se razumem u diplomatiju kao Marica u joystick... ali eto, sticajem okolnosti jako cesto imam kontakata sa necim drugim sto je posao ministarstva ino poslova osim javne i tajne diplomatije - a samim tim, gosn Ministar je odgovorno lice sa izvrsnim ovlascenjima i za to.

A to sa cime ja imam dodira (vize / poslovi sa konzulaitma) je jednom recju: tuga i cemer. Svako ko je imao posla sa konzulatima Srbije moze samo da potvrdi tu tezu (a i konzulati su u nadleznosti MIP-a) - o viznom rezimu i da ne pricam, kada ti treba viza za neke sasvim leve zemlje pa cak i za "tradicionalne prijatelje", jasno ti je da neko HEBENO NE RADI SVOJ POSAO - mind you, da je Ministar odgovoran i za svoje Ambasadore i ostalu diplomatsku ekipu...

Sta znam, mozda cu da poverujem da je diplomatija srpskog MIP-a na daleko vecem nivou od ova druga 2 posla u kojima bas i ne blista (mada, vizni rezimi jesu povezani sa diplomatijom)... ali, nesto mi se ipak cini da to nema puno logike, tj. malo je iracionalno ocekivati tako nesto ;-)

Ajd da kazemo da jeste... i da su ucmali konzulati i vizni rezim uporediv sa nekom latinoamerickom zemljom greska "nekog drugog" (uvek ima neko drugi) a da u diplomatiji prosto blistamo od kada je Jeremic postao glavni i odgovorni za resor ino. poslova.

Recite mi, molim vas, koji su to onda drugi konkretni uspesi srpskog Ministarstva Ino Poslova?

Merljivi, molim vas.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.87.225.*



+21 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 08:45 - pre 175 meseci
Restauracija slike umazane blatom i krvlju je veoma mukotrpan i dugotrajan proces, kome se prilazi taktički i sa ogromnim strpljenjem.
Potrebno je mnogo vremena i pažljivog rada da se decenijski slagani slojevi prljavštine potpuno uklone sa lica slike.
(As simple as that!)
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9538
*.teletrader.com.



+10263 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 08:46 - pre 175 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Uspeh se meri po rezultatima.

Vidiš, diplomatija nije isto što i sales. U diplomatiji stvari idu jakoooo sporo, mišljenja i stavovi velikih sila se menjaju jako sporo. Akcije koje slede nakon promenjenog mišljenja su još sporije. Dakle, ako si očekivao da se na kraju godine povuče crta i sabere tačan finansijski dobitak - to se neče desiti.

Slikovito: Vuk Jeremić je nasledio ruinu, i dao pun doprinos da se, za početak, temelji ojačaju i spreči prokišnjavanje i popravi ulazna kapija. Ako srpska diplomatija ovako nastavi - sigurno ćemo dočekati dan da vidimo i nove prozore i kristalne lustere.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9538
*.teletrader.com.



+10263 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 08:46 - pre 175 meseci
Eto i Catch22 je bio slikovit, a pretek'o me je za 11 sec.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 09:04 - pre 175 meseci
@Ivan Dimkovic
Ma postujem ja to sto ti kazes da je Vuk Jeremic slab diplomata. Ti svoje misljenje vjerovatno na licnom iskustvu u kontaktu sa konzularnim predstavnistvima kojima je on sef. Ma OK je to - ne osporavam. Osporavam samo da se neki izruguju mom misljenju.

A ja svoje misljenje zasnivam kad uporedim MIP-a moje zemlje i MIP-a Srbije - i tvrdim da je vas bolji nego sto ga imam ja. cak sta vise, nemam pojma kako se zove onaj koji radi taj posao sa BiH, niti me zanima, jer se taj sigurno bavi drugim stvarima nego onim kojim se bavi Jeremic.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 10:16 - pre 175 meseci
Citat:

Potrebno je mnogo vremena i pažljivog rada da se decenijski slagani slojevi prljavštine potpuno uklone sa lica slike.
(As simple as that!)


Sad ce 2010-ta godina, ljudi...

9 godina nije malo vremena od kada je pao destruktivni rezim.

DEVET godina.

Dokle ce ljudi koristiti taj izgovor? Sta ako ista situacija bude bila kada bude proslo 20 godina od "petog Oktobra"? A po svemu sudeci, nesto ne mirise da ce biti bitno drugacija :(

Nije da sam ja neki pesimista, ali ja zaista ne vidim nikakve pomake. Mozda zato sto ne gledam TV iz Srbije pa mi niko ne istice gde je doticni g-din putovao juce, ja imam kontakta samo sa "down-to-Earth" stvarima naseg MIP-a :(

Citat:
Java Beograd
Vidiš, diplomatija nije isto što i sales. U diplomatiji stvari idu jakoooo sporo, mišljenja i stavovi velikih sila se menjaju jako sporo. Akcije koje slede nakon promenjenog mišljenja su još sporije. Dakle, ako si očekivao da se na kraju godine povuče crta i sabere tačan finansijski dobitak - to se neče desiti.


Aha, a jel su ucmala konzularna odeljenja isto vezana za "spora misljenja velikih", zaboravih CIJI je to tacno resor?!?!

Ista prica i za vize... 'ajde za USA/Kanadu i sl..., ali za Indoneziju, Hong Kong, Japan, i jos gomilu drugih zemalja za koje Srbima treba viza... pa nasim komsijama NE TREBA viza. Kako to da se njima situacija promenila a nama evo za 9 godina nije?

Ja ne kupujem te izgovore, sorry.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.86.190.*



+21 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 10:27 - pre 175 meseci
Šta da ti kažem?
Rembrantova slika "Smena noćne straže" je svojevremno vandalizovana za par sekundi, a restauracija je bila dugotrajna i minuciozna, ali su neki tragovi vandalizma još uvek uočljivi.
Tragove starih fleka jednostavno nekada uopšte nije moguće u potpunosti ukloniti (... primer: zemlja u kojoj ti živiš)
:(
Citat:

Night Watch (painting)
...
Acts of vandalism
The work was attacked with a bread knife by an unemployed school teacher, Wilhelmus de Rijk, in 1975, resulting in a large zig-zag of slashes. It was successfully restored but some evidence of the damage is still observable close-up. De Rijk committed suicide in April 1976.

In 1990, a man sprayed acid onto the painting with a concealed pump bottle. Security guards intervened and water was quickly sprayed onto the canvas. Luckily, the acid had only penetrated the varnish layer of the painting and the painting was fully restored.
...


 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 10:31 - pre 175 meseci
OK,

Mozda si u pravu - ali se meni nesto cini da SVAKI politicar u Srbiji koristi tu istu pricu, a onda ode posle mandata... onda dolazi sledeci, sa istom pricom.

A pomaci? Mislim, konkretni... a ne "pokusaji", "vredni rad na... " i sl ... ? :(

Opet cu ponoviti pricu sa ucmalim konzulatima... pa dobro bre majq mu, nije to slika pa da trebaju decenije da se fiksira @#(*&
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 10:38 - pre 175 meseci
Citat:
Catch 22: Šta da ti kažem?
Rembrantova slika "Smena noćne straže" je svojevremno vandalizovana za par sekundi, a restauracija je bila dugotrajna i minuciozna, ali su neki tragovi vandalizma još uvek uočljivi.
Tragove starih fleka jednostavno nekada uopšte nije moguće u potpunosti ukloniti (... primer: zemlja u kojoj ti živiš)
:(


Ta slika se na neki nacin dodatno "proslavila" zbog tog dodagjaja a vrednost joj je sada zbog toga jos veca (jer ima tako zanimljivu pricu iza sebe) tako da je to poredjenje neadekvatno.
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.86.190.*



+21 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 10:55 - pre 175 meseci
^ Neadekvatan u celoj ovoj temi je jedino tvoj komentar, koji ne zaslužuje bilo kakvo dalje komentarisanje.

 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 11:24 - pre 175 meseci
Citat:
Catch 22: ^ Neadekvatan u celoj ovoj temi je jedino tvoj komentar, koji ne zaslužuje bilo kakvo dalje komentarisanje.


Pa sto ga onda komentarises?
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.86.190.*



+21 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 11:41 - pre 175 meseci
Zato što sam davne 1974 išao stopom u Amsterdam i video tu konkretnu sliku uživo, pre nego što je bila vandalisana.
Ništa manje čuvena i vredna nije bila tada nego što je sada.

PS
A bio sam tada klinac, koga su naravno više zanimale neke potpuno druge stvari...


Kuriozitet je da je slika verovatno "bila prekrojena 1715.", prema donjoj ilustraciji



[Ovu poruku je menjao Catch 22 dana 18.12.2009. u 12:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-243.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 11:48 - pre 175 meseci
ja nisam nikad ni sporio da on putuje
covek se naputovao uzdiz i popreko po planeti,sve o trosku zemlje

problem je sta je on konkretno uradio tokom tih putovanja

evo,otisao sam na site mip-a i ima tamo kategorija "foreing policy" i onda pisu prioriteti,citiracu
Citat:
# STABILISATION AND ASSOCIATION AGREEMENT

# SERBIA – EUROPEAN UNION RELATIONS AND COOPERATION

# THE BASIC POINT OF REFERENCE IN THE REPUBLIC OF SERBIA'S FUTURE ACTIVE PARTICIPATION IN THE PARTNERSHIP FOR PEACE PROGRAMME - PRESENTATION DOCUMENT

# FOREIGN-POLITICAL POSITION OF SERBIA WITH THE EMPHASIS ON THE ACCESSION TO THE PARTNERSHIP FOR PEACE PROGRAM

# SERBIA AND REGIONAL COOPERATION

# KOSOVO AND METOHIJA-INTERNATIONAL ISSUES

# HUMAN RIGHTS

# SERBIA AND THE FIGHT AGAINST INTERNATIONAL TERRORISM


a ima nesto i sto pise "current issues",dakle prevedeno na naski,trenutno najbitnija pitanja
pogadjate sta je u pitanju

Citat:

* KOSOVO AND METOHIJA

* TERROR IN KOSOVO - METOHIJA (PHOTO GALLERY)



i sta je konkretno uradio gosn jeremic?

evo kad pritisnem na minister ima aktivnosti a sadrzaj je sledeci
Citat:
# LONDON, Dec 7 (Tanjug) JEREMIC: SERBIA COULD CONTRIBUTE TO BROADER EUROPEAN GOALS


# ATHENS, Dec 2 (Tanjug) JEREMIC: SERBIA SETS 21ST CENTURY MODEL FOR SOLVING DISPUTES


# THE HAGUE, Dec 1 (Tanjug) JEREMIC: FINDING COMPROMISE SOLUTION ACCEPTABLE FOR EVERYONE


# BELGRADE, Dec 1 (Tanjug) JEREMIC: FIGHT FOR KOSOVO CONTINUES


# THE HAGUE, Dec 1 (Tanjug) JEREMIC: SERBIA SHOWS WISDOM, COMPOSURE AND STRENGTH


# BELGRADE, Dec 1 (Tanjug) JEREMIC TO ATTEND ICJ DEBATE


hmm je l srbija na putu u eu?

je l kosovo na "putu u srbiju"?


---
pomenuti nije dosao na funkciju juce,pa da se tek uhodava...

a poredjenja nisu uopste vredna,jer mozemo tako porediti i srbiju [stanje u drzavi i organe] sa somalijom i u ovom poredjenju je srbija na ubetoniranom 1. mestu po svim tackama [naravno,pozitivnim]
a opet nema trenutno ni smisla porediti je sa norveskom jer bi otprilike bila obratna situacija u odnosu na somaliju

tako ne treba porediti ni ovog ni sa draskovicem ni sa milosevicevim pijunima,treba gledati kao nekog ko je trenutno "najvisi drzavni diplomata" drzave srbije i sta je ON uradio KONKRETNO za poboljsanje diplomatskih odnosa,odnosno cemu je ON doprineo

naravno,ovo je sve moje subjektivno misljenje,i niko se ne mora s istim sloziti
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 11:57 - pre 175 meseci
Ok, s obzirom da se od mene očekuje argumentacija za "LOL", evo je.

Vuk Jeremić može da bude "dobar ministar" samo u onom smislu u kome jugo florida može da bude "dobar auto". To jest, samo za onog nesrećnika koji u taj auto prelazi iz juga ili keca. Da se ne lažemo, objektivno gledano, taj ministar je loš iz prostog razloga što, kao što je Ivan već argumentovao, ne radi svoj posao. Ja kapiram da je nama u Srbiji toliko srozan kriterijum da smo za svakog ko u svojoj karijeri ne napravi neko kapitalno sr*nje, izazove neki rat ili rasparča zemlju, skloni da tvrdimo da dobro radi svoj posao, ali hajde da ipak ne preterujemo.

Šta bih ja još dodao uz ovo Ivanovo: odnosi sa okolnim zemljama (pre svega eks-ju republikama) su najgori u poslednjih 5-6 godina. Opasni likovi poput onog Dodika se ovde tetošu i maze. A upravo je MIP zaduženo za te stvari, da održava i poboljšava naš odnos pre svega sa 1) okolnim država na koje smo po prirodi stvari upućeni (a da vas podsetim, Republika Srpska nije susedna država, već je to BIH) 2) državama kojima težimo da se pridružimo, a to je EU. Umesto toga, lik ide po Africi i Aziji trudeći se da napabirči još jedan glas neke anonimne zemlje protiv nezavisnosti Kosova.

Takođe, još gora činjenica od te da ti ljudi ne rade svoj posao je ta da je ministar na to mesto postavljen očigledno iz unutrašnjih razloga, jer sve što govori nije upućeno svetu, već nama, odnosno biračima. I ta priča se očigledno, sudeći po mišljenjima ovde na forumu, dosta dobro prodaje.
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 12:00 - pre 175 meseci
@Catch 22

Cini mi se da ova tema nije u vezi istorije umetnosti - ne treba mesati babe i zabe.
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
194.249.198.*

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 12:40 - pre 175 meseci
Pa ne ocenjuje se njegov rad po tome koliko se on trudi vec sta postize. A postigao je ono sto je Ivan pre rekao. Mada da nadovezem da usluga u Ljubljani nije slaba.
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
109.93.188.*



+132 Profil

icon Re: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?18.12.2009. u 12:45 - pre 175 meseci
Citat:
Da se ne lažemo, objektivno gledano, taj ministar je loš iz prostog razloga što, kao što je Ivan već argumentovao, ne radi svoj posao.

Zasto mislite da je ministar zaduzen za kadrove u ambasadama? Ja sam siguran da se on tu ne pita, ne samo Vuk nego ni bilo ko da je na tom mestu.
Citat:

Šta bih ja još dodao uz ovo Ivanovo: odnosi sa okolnim zemljama (pre svega eks-ju republikama) su najgori u poslednjih 5-6 godina. Opasni likovi poput onog Dodika se ovde tetošu i maze.

Kako tako govoris, kao da je samo Srbija kriva za lose odose. Pa ako nisi zaslepljen videces koliko Crna Gora uopste ne zeli odnose sa Srbijom, kao da nase dve zemlje nemaju toliko istorijskih, kulturnih i porodicnih veza. Bitnija im je Hrvatka,npr.
Dalje, Hrvatska, Stipe Mesic ide u posetu Kosovu republici na pravoslavni Bozic, a to je samo delic price.
A sta je BIH(muslmani) uradila za odnose sa Srbijom?

Ne volim Vuka Jeremica nista posebno, i ne volim sto sada pisem o politici ovde, ali vi samo znate da kudite i smarate, kao neke babe.
Ako cemo posteno valjda i Vuk ima makar malo udela u ovome:
http://www.novosti.rs/code/nav...ja%20-%20eu%2C%20tanja%20fajon
, mada je to politika koja ne zavisi od Srbije bas mnogo.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Engleski Vuka Jeremica - SRUBIJA ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 29859 | Odgovora: 151 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.