Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[HTML] Kako sakriti komandnu liniju kod "Video" tag-a?

[es] :: Web dizajn i CSS :: [HTML] Kako sakriti komandnu liniju kod "Video" tag-a?

[ Pregleda: 1410 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

psihomehanicar
Aleksandar Petrović
Beograd

Član broj: 274051
Poruke: 40
*.teol.net.



+3 Profil

icon [HTML] Kako sakriti komandnu liniju kod "Video" tag-a?16.07.2013. u 15:37 - pre 131 meseci
Pozdrav svima!

Imam jednu ideju koju želim pretočiti u konkretno rešnje, upitanju je rođendanski poklon jednoj djevojci. Radi se o tome da imam u planu napraviti rođendansku čestitku u vidu jedne HTML stranice koju ću okačiti na server i napraviti domen za nju. U njenoj sredini bih se trebao nalaziti video većih dimenzija a oko njega još par detalja, video bih se trebao automatski pokrenuti kada se stranica učita ali mi smeta što se vidi i komandna linija play-era sa svim mogućim opcijama(play, pause, stop...) pa me zanima kako da ju sakrijem? Ukoliko neko zna kako da ovo riješim bio bih mu veoma zahvalan.

Hvala unaprijed!
 
Odgovor na temu

psihomehanicar
Aleksandar Petrović
Beograd

Član broj: 274051
Poruke: 40
*.teol.net.



+3 Profil

icon Re: [HTML] Kako sakriti komandnu liniju kod "Video" tag-a?16.07.2013. u 18:51 - pre 131 meseci
Slobodno predložite neku svoju ideju ne mora rešenje uključivati samo HTML, ili još bolje napišite ili preporučite gdje mogu naći već napisan kod ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: [HTML] Kako sakriti komandnu liniju kod "Video" tag-a?

[ Pregleda: 1410 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.