Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TA peć Magnohrom AEG 4KW - kleme za grejace

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: TA peć Magnohrom AEG 4KW - kleme za grejace

[ Pregleda: 6348 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dzapket

Član broj: 273846
Poruke: 4
109.121.46.*



Profil

icon TA peć Magnohrom AEG 4KW - kleme za grejace23.10.2011. u 10:49 - pre 153 meseci
Na Magnohrom AEG 4kw sam morao da promenim kleme za grejace (posto nisam siguran da se bas tako zove, to su one keramicke spojnice na koje se odozdodo nakaci grejac, a odozgo dovod sa termostata i nula). E sad, naravno da ne postoje originalni ili bar isti takvi, pa sam na preporuku kupio neke kleme "na sraf", kojima navodno majstori menjaju originalne. Kearmicka kockica sa kanalima i stezaljkama. Sve sam to spojio na onim mestima gde su bile stare, napred odmah ispod gornjeg poklopca. Ukljucio i sve radi, ali mislim da je problem sto zice grejaca oblozene perlicama moraju da izadju 2-3 cm iznad, pa su tako izlozeni i mnogo greju gornji poklopac. Za sad sam smislio da taj izlozeni deo pokrijem vunom, ali ce taj deo vune morati da bude tanak i ne znam koliko ce moci da izoluje.
Da li neko zna da li smem da te nove kleme ubacim ispod, u vunu, pa da zice (silikonske 2.5) urone u vunu? Ili, jos bolje, da li neko zna kako to majstori nameste? Ako je ovako kako sam ja stavio, onda im to i neko neko resenje. ;-)

Hvala u napred na pomoci.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: TA peć Magnohrom AEG 4KW - kleme za grejace

[ Pregleda: 6348 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.