Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!

elitemadzone.org :: AutoZone :: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 27248 | Odgovora: 148 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8419
*.dynamic.sbb.rs.



+1355 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 10:45 - pre 154 meseci
Imho, samo te sertifikovane ima rezona kupiti.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 12:23 - pre 154 meseci
@Ventura

A kakva je razlika izmedju A5 koji si ti uzeo za primer

http://suchen.mobile.de/fahrze...rt=ALSO_EXPORT&tabNumber=1


i recimo ovog A5?


http://suchen.mobile.de/fahrze...0&lang=de&pageNumber=1



Razlika u ceni je 9.000 eura

Zar mislislis da je samo razlika u tome sto ovaj drugi zeli vise "zaraditi", ili mozda postoji nesto sto ti nije receno prilikom kupoprodaje?
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 12:48 - pre 154 meseci
Zarko, pa barem se tebi ne mora objasnjavati sta je ABT i kakve su sve izmjene na tom autu sto vizuelne plus x onih stvari sto se ne vide tip kompletnog auspuha i sl...
Po meni bi razlika trebala da je jos veca...
Q7 ABT je skuplji od obicnog 30.000
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 13:09 - pre 154 meseci
@Ventura je potpuno u pravu sto se tice razmisljanja a i racunice. Generalno, nov auto je uvek najskuplja varijanta jer kako god racunali najvise se gubi kada se dodje do potrebe da se proda i kupi drugi (mislim da je iluzorno pricati o slucajevima kad se kupuje a da se trenutni ne prodaje?!). Ako se uzme u obzir da se vozilo menja na 4 godine najkasnije, tako se makar na zapadu radi odavno a pocelo je i kod nas da se tako razmislja vec neko vreme, koliko se izgubi kad se proda nov kupljen automobil pa posle, recimo 4 godine, a koliko se izgubi kad se proda auto star 4 gdine kad je kupljen pa posle 4 godine - znaci star 8 godina? A oba su vozena 4 godine. Niko ne moze da tvrdi da za 4 godine nista nece da se desi novom vozilu, nemojte to da uzimate kao neku cinjenicu jer nije tako iz prostog razloga sto to zavisi iskljucivo od samog vozaca. Nikakve statistike ne mogu niti se rade tako da se uzima to u obzir! Sve statistike se rade tako sto se podrazumeva neka korektna voznja u prosecnim uslovima ali u nekim normalnim okruzenjima, a sve to pada u vodu kad se uzmu u obzir uslovi saobracaja i svega ostalog kod nas!

1. Kupis vozilo staro 4 godine vozeno u normalnim uslovima saobracaja i rezona odrzavanja vozila i nacina upotrebe i platis ga 20.000eur, sve do registracije. (Moj izbor - Nissan Pathfinder 2007)

Ili

2. Kupis novo vozilo koje te kosta 20.000eur, do registracije. (Skoda Octavia - stalno se prica kao najbolje resenje)

Ja mislim da je varijanta pod 1 bolja i isplativija pocev od toga sto dobijas vozilo vise klase po svim pitanjima nego sto je varijanta pod 2 pa sve ostalo.

Znaci, nema potrebe za tehnickim detaljisanjem, nema potrebe za varijantom "a sta ako se zaje*es pa kupis polovan krs" i slicno. Predpostavlja se da se nisam zaje*'o, nasao sam primerak kako je navedeno pod 1.


Pozdrav!

EDIT
Da... i nije bitno sto sam naveo dzip kao primer, to je samo moj izbor sledeceg vozila koji kupujem i nije bitno da li neko uopste preferira dzip kao pojam ili ne, moze i nesto drugo...!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

grujicd
Dejan Grujic
Cogin
Beograd

Član broj: 24171
Poruke: 101
89.216.32.*

Sajt: www.cogin.com


+9 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 13:35 - pre 154 meseci
Finansijski nema sumnje da je bolje sa polovnim autom. Pitanje je poverenja u auto. Jeste, može i nov auto da te izda, a stari da se ne kvari nikad, ali statistički gledano auto start 4-8 godine će te pre ostaviti na putu nego star do 4 godine. Ne mora taj kvar da bude skup pa da finansijski ispadne nepovoljnije od novog auta, ali je pitanje koliko si spreman da rizikuješ, da li smeš da natrpaš porodicu u njega i da kreneš po evropi, da li će da te izda kad kreneš na bitan poslovni put...

Nikad me održavanje neće koštati manje nego što sam plaćao za 15 godina starog keca. Za 5 godina sam potrošio koliko na novim kolima košta mali servis u ovlašćenom servisu. A što se nisam usuđivao da sa njim krenem dalje nego što mogu peške da se vratim, to je već druga priča.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 13:58 - pre 154 meseci
^
Statisticki gledano potpuno je ok da se prelazi ulica kad je crveno svetlo na semaforu za pesake, statisticki gledano. Ja ne gledam statisticki ni po kom osnovu da organizujem zivot. Ja kroz zivot idem intuitivnoi i na bazi iskustva. Mog iskustva, tudje iskustvo je korisno znati ali nije mera ni za sta. Mnogo raznih iskustava je vec vredno paznje ali i to je diskutabilno... Ali to je sve filozofija, i ostalo...

Poenta je da ako treba da se plasim unapred bilo cega, onda je taj zivot jadan. Ja tako smatram, verovatno neko drugacije razmislja ali ja se ne opterecujem strahovanjima unapred ma o cemu se radilo. Pa necu da me to sprecava da zivim zivot kako hocu, jednostavno necu i tacka. Problem se nikada ne resava unapred, jer ne znas koji ce to problem biti, vec kad se desi. Ne racunati na probleme ili ne biti svestan svega sto moze da se desi je debilno do kraja ali ako se zivot bazira na izbegavanju mogucih, potencijalnih, problema - za mene je takav zivot jadan zivot! Za mene, ponavljam i naglasavam, ja tako razmisljam!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

grujicd
Dejan Grujic
Cogin
Beograd

Član broj: 24171
Poruke: 101
89.216.32.*

Sajt: www.cogin.com


+9 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 14:12 - pre 154 meseci
Ako već ne brineš ni za šta, što ne uzmeš auto 15 godina star, to je još povoljnije?

Očigledno je da nije baš svejedno, postoji znatna razlika u pouzdanosti između auta starih 0, 5, 10, ili 15 godina.
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 853



+152 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 14:45 - pre 154 meseci

Problem sa polovnim automobilom je sto prve dve godine nemas pojma sta imas, pa je i rizicno upustati se u neki duzi put.

A i receno je vec ranije, nekome je dosta tog cimanja dal je udaran dal je dobar, jednostavno svesno plati vise za nov jer ne zeli da gubi vreme na razna iznenadjenja.

 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 14:51 - pre 154 meseci
Sceko polovni automobil je odlična investicija a nov kupuju samo budale. Ispašćeš mega inteligentan ako kupiš polovnjaka, nadmudrićeš i pobedićeš celu državu. Ajde više ga kupi pa da odahnemo.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 15:02 - pre 154 meseci
Citat:
grujicd: Ako već ne brineš ni za šta, što ne uzmeš auto 15 godina star, to je još povoljnije?

Očigledno je da nije baš svejedno, postoji znatna razlika u pouzdanosti između auta starih 0, 5, 10, ili 15 godina.


Ne brinem ni za sta unapred, ne opterecujem se u zivotu na taj nacin. Ali, kao sto sam vec rekao, nisam debil ni kr*ten ni budala. A mislim da tesko moze da se nadje takav debil ovde na forumu.

Da postoji znatna razlika izmedju vozila starih 5, 10, 15 ili 20 godina to svaka osoba starija od 9 godina zivota sigurno zna! Ne vidim potrebu da se to naglasava, odnosno, da se o tome uopste prica. Ne uzimamo u obzir debile i njihove rezone nego predpostavljamo da smo ipak normalni cim smo u stanju da koristimo kompjuter i Internet. Pricanje o rizicima tipa "vozilo staro 15 godina ce te pre ostaviti na cedilu nego novo vozilo" ne prilici normalnoj odrasloj osobi jer se to podrazumeva, osim ako hoce da u nekom trenutku napravi neku salu, komiku, ironiju... ili nema sta drugo da kaze a oseca neodoljivu potrebu da se ukljuci u tom trenutku u razgovor. Potpuno bespotrebno, narocito replicirati meni na taj nacin a lepo kazem i naglasim nekoliko puta: Ja se ne opterecujem takvim stvarim, ja tako razmisljam, ja! Znaci, nista ne prejudiciram nikome ni na koji nacin, samo kazem da me ne zanima taj rizik u odlucivanju o kupovini vozila. :) I tako, ja jasnije i jednostavnije n'umem da se izjasnim o onome sto mislim. :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 15:06 - pre 154 meseci
Citat:
jnk: Sceko polovni automobil je odlična investicija a nov kupuju samo budale. Ispašćeš mega inteligentan ako kupiš polovnjaka, nadmudrićeš i pobedićeš celu državu. Ajde više ga kupi pa da odahnemo.


Nije rec o inteligenciji, to se manifestuje na drugi nacin. :) Hvala na ironiji, nema potrebe... Samo je rec o razmisljanju i nacinu kako se zivi zivot. Ali da ne pocnem kao neki, a pocinjem sam sebi da licim na neke koji ne mogu da odole da se ne raspravljaju...

Idem da dovezem suprugu sa polsa, a to, verujem da znate, nije mala stvar! Ne sme da se kasni! :))


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 15:12 - pre 154 meseci
Sceka ostavio status: Vozim suprugu
Kakva tema...
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 15:16 - pre 154 meseci
A meni se čini da je statistički gledano veći rizik da te na putu ostavi i nov i mlađi polovan auto kome rikne neka super-elektronika i neki bajni senzori, nego neki stari karburatorski krš kome skoro i nema šta da rikne. Meni na sijeri pukne sajla od kvačila, bez problema ga dovezem 70km do kuće menjajući brzine bez kvačila. Počne da se guši i gasi, odvrnem šrafčić na karburatoru i nastavim vožnju. Na kecu mi usred vožnje probije razvodna ruka, vadim iz "odeljka za rukavice" novu razvodnu ruku (što je bila maltene obavezna oprema za keca ) i vozi miško dalje. Na kecu takođe rikne alternator, pređem 150km i dovezem ga do kuće sa akumulatorom na oko 6-7v... Na renou 4 se ne sećam da je ikada nešto konkretno crklo, ali se sećam da radi i bez 2 svećice , i sa flašom benzina umesto rezervoara

A sada... na svaku glupost se pali "check engine" i auto ili u limp-mod ili u aut, please call service i šlep službu. A da bi utvrdio šta mu je, treba da nosiš laptop svuda sa sobom
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 15:25 - pre 154 meseci
...i "interfejs" koji košta ko laptop

Pozdrav
 
Odgovor na temu

grujicd
Dejan Grujic
Cogin
Beograd

Član broj: 24171
Poruke: 101
89.216.32.*

Sajt: www.cogin.com


+9 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 15:29 - pre 154 meseci
Sceka, nisam hteo da te vredjam, samo sam pokusao da pokazem da računica "polovan auto je uvek povoljnija investicija od novog" nije tako crno bela, i da ima nefinansijkih razloga zbog kojih se kupuju nova kola, sve i da je sa druge strane normalan polovnjak a ne zamaskirana lešina. Meni su ti razlozi dovoljno ubedljivi da ne gledam polovnjake ako ne moram.

I drugi bitan uslov je da za te pare može da se kupi normalan nov auto, sa solidno jakim motorom i dobrom opremom, a ne neki minimum od auta. A za 20k eur to definitivno može. Tako da glasam za opciju (2) u tvom izboru.
 
Odgovor na temu

grujicd
Dejan Grujic
Cogin
Beograd

Član broj: 24171
Poruke: 101
89.216.32.*

Sajt: www.cogin.com


+9 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 15:31 - pre 154 meseci
@pisac

I ja sam u kecu nosio pola motora i znao da zamenim na putu kad crkne - obavezno ruka, ali i elektronsko paljenje, svećive, kablovi... Ne bi se na to vraćao
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 16:04 - pre 154 meseci
Citat:
zarsilic:
A kakva je razlika izmedju A5 koji si ti uzeo za primer

Razlika u ceni je 9.000 eura

Zar mislislis da je samo razlika u tome sto ovaj drugi zeli vise "zaraditi", ili mozda postoji nesto sto ti nije receno prilikom kupoprodaje?

Iskreno nemam pojma, ukucao sam A5 sa onim parametrima u search, i kliknuo negde na sredinu, čisto da ne može niko da kaže da sam odabrao najjeftiniji auto za primer...

Kad bi tražio auto za sebe onda bi ušao u mnogo dublju analizu... Na prvi pogled taj auto koji si naveo ima nekakvu ABT opremu i felne od 20".. Verujem da to u Nemačkoj može napraviti toliku razliku jer vidim da je pored eksterijera menjao i izduve, a to ne može tamo baš svaka šuša da radi u radionici na ćošku...
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!22.09.2011. u 19:14 - pre 154 meseci
DakleM, samo da se osvrnem na prozivku za "status"!

Odem po suprugu, priznajem da to cesto radim (pa kad imam vremena na pretek!), i naravno, to se pretvori u par sati "samo da vidim jedne cipele..." itd. E, sad... Sedim ispred radnje i cekam i razmisljam da otvorim novu temu sa naslovom "Koji automobil kupiti supruzi a da ima smisla". Kad kazem 'ima smisla' mislim na svaki moguci aspekt i sve "smislove" moguce! Koliko god ja im'o vremena, zamorno je to, odnosno, da budem precizniji, smara me to vozikanje "da se vide cipele, pa ima jedan sladak bleeejzer..."! :) Samo nisam siguran ima li vec takva tema, moram da pregledam forum...


Citat:
grujicdSceka, nisam hteo da te vredjam, samo sam pokusao da pokazem da računica "polovan auto je uvek povoljnija investicija od novog" nije tako crno bela, i da ima nefinansijkih razloga zbog kojih se kupuju nova kola, sve i da je sa druge strane normalan polovnjak a ne zamaskirana lešina. Meni su ti razlozi dovoljno ubedljivi da ne gledam polovnjake ako ne moram.

I drugi bitan uslov je da za te pare može da se kupi normalan nov auto, sa solidno jakim motorom i dobrom opremom, a ne neki minimum od auta. A za 20k eur to definitivno može. Tako da glasam za opciju (2) u tvom izboru.


:) Pa ovo je forum, nisam ni svatio to tako... :) Samo me "nerviram ja sam sebe" sto po nekada impulsivno reagujem pa se to pogresno protumaci! :) A narocito kad pocnem da davim kao neki... :)

Ja sam i dalje za varijantu 1!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

frenkijevac1
Novi Sad

Član broj: 169054
Poruke: 353
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+32 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!23.09.2011. u 16:53 - pre 154 meseci
Druze za 20 hiljada uzmi e klasu, ili a6, ili 530d. Moze se naci dosta dobro ocuvanih.. kulturna limuzina.. dosta bolji izbor od patfajndera... koji je unutra kao kamion :)
To ti je moj savet.
Ako imas vise para za odrzavanje, registraciju i za ne daj boze, onda mozes i da uzmes slona, sedmicu ili osmicu..
Ako nemas onda bmw trojka, merc c klasa, ili audi a4.

Audi A4 tdi, sa s-line opremom, 2.0 170ks ili koliko vec.. ekstra auto, a uklapa se u cenu.. jeftiniji servis, odrzavanje, registracija... a ide kao zmaj. a i izgleda..
sada za te pare mozes da kupis i restilizovanog...

A ako si bas resio da uzmes dzipa... opet ti je bolje da uzmes neki normalan auto. :) pogotvo ako zivis u gradu.. pojesce te potrosnja :)

Ako bas mora dzip... svi su jako ruzni.. x5 restajling je tu najlepsi i unutra i s' polja :) ovi istocnjaci ne mogu da se porede unutra sa njim.

Nisan je dobar, al je sav kockast i unutra mi je teski krs.

Ne znam sta da ti kazem

a i zena ce te vise voleti ako umes neki normalna auto, a ne neki kontejner :) jedino ako zivite na brdu negde :)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!23.09.2011. u 17:16 - pre 154 meseci
Citat:
StORM48: ...i "interfejs" koji košta ko laptop :D

Pozdrav


To je zato sto se automobili pre svega prodaju sirokom trzistu - a ne samo-naucenim majstorima. Joe Sixpack vrlo lako moze da totalno urnise motor tako sto ce voziti auto u stanju u kojem ne bi smeo da se vozi.

E zato danas postoji CEL i Limp Mode, kako Joe Sixpack ne bi mogao da napravi enormnu stetu na svom automobilu. Prakticno gledano, CEL i Limp Mode nisu promenili nista za te ljude osim sto su im ustedeli silne pare za varijante urnisanog vozila - ni ranije Joe nije bas znao da popravi auto, pa bi ga i ovako i onako morao terati u servis.

Problem jedino imaju tehnicki potkovani ljudi koji su ranije svasta servisirali sami na svom autu... Ybg, ako hocete to da nastavite kupite neki klonirani dijagnosticki alat od Kineza, koji ne kosta kao nov laptop - pa gasite kodove i budzite sta zelite... Ja imam Bavarian Technics za BMW, kostao je 300 EUR i radi k'o zmaj :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 27248 | Odgovora: 148 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.