Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne radi mi zvuk na kompjuteru

[es] :: Windows desktop :: Ne radi mi zvuk na kompjuteru

[ Pregleda: 4535 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alamon
Kristijan Antic
Beograd

Član broj: 290059
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Ne radi mi zvuk na kompjuteru04.09.2011. u 05:40 - pre 154 meseci
Pozdrav!
Imam problem sa zvukom i to veoma jednostavan-zvuka nema,a sve radi kako treba. U pitanju je windows XP home,ASUS maticna ploca.
Naime sve je radilo kako treba i onda se pre nekoliko dana zvuk iskljucio,nakon restartovanja proradio je normalno,ali od prekjuce nakon restartovanja zvuk vise ne radi.
Reinstalirao sam drajvere,opet nista,cak sam instalirao i windows 7 na drugu particiju i ni tamo zvuk ne funkcionise.
Probao sam i sa drugim hard diskom iz drugog kompjutera,instalirao tamo drajver za zvucnu i opet nista!?

Da li postoji moogucnost da je integrisana zvucna crkla i da li bi windows to detektovao,posto po onome sto sam gledao,sve radi kako treba i sve je ok,ali zvuka nema!?

Imate li nekih predloga?Hvala unpared.
 
Odgovor na temu

balavi

Član broj: 175011
Poruke: 797
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Ne radi mi zvuk na kompjuteru04.09.2011. u 08:51 - pre 154 meseci
Nisi napisao koji model ploče je u pitanju, janimam Asusovu pločui na njoj mi je crkla integrisana zvučna, nakon toga je uspela da uništi još dve audio kartice, sad sam na trećoj.

Pokreni neki Live Linux pA vidi da li ima zvuka.

Proveri da li je sve u redu sa zvučnicima.

Ako ništa od ovog ne radi posao, a već si instalirao drajvere najverovatnije, najverovatnije je da je prsla integrisana, kupiš audio karticu i voziš, jedino rešenje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Ne radi mi zvuk na kompjuteru

[ Pregleda: 4535 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.