Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde kupiti konektor/kabl MINI DIN 9 ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde kupiti konektor/kabl MINI DIN 9 ?
(Zaključana tema (lock), by Srđan Pavlović)

[ Pregleda: 8205 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sloven

Član broj: 225911
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Gde kupiti konektor/kabl MINI DIN 9 ?12.09.2009. u 13:39 - pre 179 meseci
Ima li iko ideju gde moze da se nadje ova egzotika od konektora?

U pitanju je Mini-DIN 9-pin muski konektor, inace je sa kabla koji spaja sabvufer sa centralnom jedinicom na Jazz J-9940 sistemom ( 5.1)

Vec sam probao u "Silkenu" i "Radio klubu" ali nemaju cak ni oni. Postoje Mini Din konektori i to po bagatelnoj ceni ali do 8 pina. Sa 9 nemaju niti su uopste culi da iko ima.



Izgled konektora:
http://lib.store.yahoo.net/lib/dvigear/din9-m.jpg
http://img11.imageshack.us/img11/1518/dsc03864e.jpg




Ps- nasao sam na " E-Bay" sajtu ali ne znam da li moze da se naruci preko njih ? Ranije sam jos cuo za neke kineske sajtove sa kojih ljudi bez problema porucuju i maticne ploce itd ali se ne secam ni naziva ni procedure.

Ako znate i nesto o porucivanju od "E-Bay" i slicnih, svaki savet je dobrodosao.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Gde kupiti konektor/kabl MINI DIN 9 ?12.09.2009. u 14:24 - pre 179 meseci
zabranjeno je ovo traziti,al ajd da pomognem
to mozes naci u svakoj malo bolje oprenjenoj radnji koja prodaje elektro komponente,s obzirom da nisi napisao iz kojeg si grada,ne znam da li ima kod tebe,ali u svakom malo vecem gradu sigurno postoji barem jedan ducan koji prodaje el. komponente i kablove [i kontektore,bla bla] ,pogotovo ako si iz su/ns/bg...

tako da nema potrebe da narucujes preko ebay

edit:sad vidim da si trazio u radio klubu,cudno da nemaju,a tebi bas sa 9 treba? mozda da porucis od njih,da oni kupe negde pa ti preprodaju...
 
0

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

vujo032
Član broj: 61918
Poruke: 154
*.duga-net.com.



+101 Profil

icon Re: Gde kupiti konektor/kabl MINI DIN 9 ?12.09.2009. u 15:31 - pre 179 meseci
A što npr. ne bi imala posebna tema "Gde da nađem ili kupim, a da bude bez odgovora, već samo na privatnu poruku.
Ima dosta ljudi u udaljenim (zabitim) mestima kojima bi mogli pomoći, a da pri tom ne kršimo pravila foruma.
Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...
 
0

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Gde kupiti konektor/kabl MINI DIN 9 ?12.09.2009. u 16:17 - pre 179 meseci
@Sloven

Nisi prvi koji ima problem sa J-9940.
Batali potragu - skini mini DIN 9 ( i muski i zenski ) i stavi SUB-D 9 - njih mozes naci na svakom koraku.
 
0

Sloven

Član broj: 225911
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Gde kupiti konektor/kabl MINI DIN 9 ?12.09.2009. u 17:12 - pre 179 meseci
@Horvat
Nisam znao da je zabranjeno postavljati ovakva pitanja, a i dalje mi nije jasno kako to steti radu foruma...
Iz Beograda sam, a taj MINI DIN 9 je nocna mora. Koga god da sam pitao, samo slezu ramenima i izjavljuju mi saucesce :)
Kazu da je nestandardan i da je tesko da cu ga naci.. one dve radnje sam naveo jer su najbolje u gradu sto se tice tih stvarcica


@Sasa022
Svidja mi se ideja iako ne znam kako cu to da izvedem. Relativno je lako sa kablom ali moracu da prosirujem otvor na sabvufer kucistu koji je od drveta ..ali cini mi se da ce biti prob sa plasticnom centralnom jedinicom. Lako je sa drvetom ali plastika nije tako laka za obradu..
Imas neki savet?
Da li se tom izmenom gubi ista u kvalitetu zvuka?

I naravno..potvrdi mi jesi li mislio na ovaj konektor:

http://www.toeging.lednet.de/flieger/profi/stecker/sub_d9.jpg

Hvala

PS-sad videh da je MINI DIN ulaz na subvuferu "uglavljen" u otvor na celicnoj ploci :(
 
0

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Gde kupiti konektor/kabl MINI DIN 9 ?12.09.2009. u 17:30 - pre 179 meseci
Citat:
Nisam znao da je zabranjeno postavljati ovakva pitanja, a i dalje mi nije jasno kako to steti radu foruma...


U opisu foruma MadZone, sotji velikim slovima da je zabranjeno postavljati poruke tipa
"GDE KUPITI..." i davati informacije tog tipa. Predpostavljate da ovo postoji zbog moguce
zloupotrebe reklamiranja po forumu. Molim vas da ovakve teme ne otvarate.

Neka ti daju info na PP, ako neko nesto zna.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde kupiti konektor/kabl MINI DIN 9 ?
(Zaključana tema (lock), by Srđan Pavlović)

[ Pregleda: 8205 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.