Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PANASONIC SA-HT335 - pomoc oko povezivanja.....

[es] :: Multimedijalni uređaji :: PANASONIC SA-HT335 - pomoc oko povezivanja.....

[ Pregleda: 1514 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rocky3xb
Gajo Jokic
Student, Masinski fakultet
Beograd

Član broj: 213714
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon PANASONIC SA-HT335 - pomoc oko povezivanja.....23.02.2009. u 09:03 - pre 185 meseci
Molim Vas ko god zna nesto o ovome (ali da je vec to probao) da mi pomogne....
Imam ovaj kucni bioskop....hteo sam da ga povezem na laptop TOSHIBA SATELLITE A100-220...prvenstveno zbog zvucnika...hteo bih da gledam filmove na tv pa bih da povezem tv sa laptopom i dvd-om...e sada dvd mi nema aux pa ne znam kako zvuk da spojim sa laptopom....TO JE PRVO....a drugo...tv mi je PHILIPS i ima pozadi samo SCART ulaz...to je stari tv....a na lapp topu nemam skart...vec obican ulaz za monitor (onaj plavi) i imam S-VIDEO ulaz.A cuo sam da su mi neki prijatelji rekli da im se tv i laptop SPRZIO kada su povezivali preko skarta...................a i da nezaboravim pored SCART- ulaza na tv imam na prednjij strani obican AUDIO, VIDEO I PHONE- ulaz...........MOLIM VAS AKO BILO KO MOZE DA MI DETALJNO OBJASNI KAKO TO DA POVEZEM I SA KOJIM KABLOVIMA (ako moze i slika kablova bilo bi mi od velike koristi)...

UNAPRED ZAHVALAN!!!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: PANASONIC SA-HT335 - pomoc oko povezivanja.....

[ Pregleda: 1514 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.