Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne rade mi explorer i mozilla.Pomoć!

[es] :: Browseri :: Ne rade mi explorer i mozilla.Pomoć!

[ Pregleda: 1244 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Callan05
Bojan Nenadovic

Član broj: 62621
Poruke: 12
93.86.145.*



+1 Profil

icon Ne rade mi explorer i mozilla.Pomoć!13.02.2009. u 12:30 - pre 185 meseci
Kao što i sam naslov kaže explorer i mozilla mi ne rade,tj. neće da otvore ni jednu stranicu,dok u operi sve funkcioniše.Da bih malo približio problem da napomenem da se on dešava na laptopu koji prima signal sa rutera koji je prikopčan na komp,tj. imam adsl na kompu,a na laptopu wireless.Na kompu sve funkcioniše kako treba,rade i explorer i opera i mozilla.Još jedna stvar je karakteristična za ovaj problem, a to je da sam recimo skinuo program za vremenske prilike i takođe nije mogao da uspostavi vezu sa serverom,kao i antivirus koji ne može da se update-uje.Sve ove stvari,antivirus i program za vremenske prilike,rade na kompu bez ikakvih problema.
E sad,ja sam pomislio da je to do toga što se šalje signal,pa tu nešto ne valja,međutim onda je drug doneo laptop i na njegovom laptopu sve funkcioniše.Možda je problem u tome što je ovde u pitanju vista,a na kompu i drugovom laptopu xp.Ne znam.A ko neki dobar čovek hoće da pomogne bio bih zahvalan.I samo da napomenem da i nisam mnogo vičan oko kompjutera.Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
212.15.188.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Ne rade mi explorer i mozilla.Pomoć!13.02.2009. u 12:47 - pre 185 meseci
pretpostavljam da imas ukljucen neki firewall i da su u njemu blokirani svi programi osim microsoftovih.

Do windows firewalla mozes doci kroz ikonicu "windows security centar" u donjem desnom cosku. A i ostali firewali imaju ikonicu na tom mestu pa pogledaj.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Ne rade mi explorer i mozilla.Pomoć!

[ Pregleda: 1244 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.