Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireless Community! Princip funkcionisanja?

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Wireless Community! Princip funkcionisanja?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5213 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Strale
Posta Srbije
Surcin

Član broj: 59181
Poruke: 1015
*.adsl-1.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Wireless Community! Princip funkcionisanja?13.01.2009. u 15:15 - pre 186 meseci
Joj al ste vi ljudi paranoicni, ja sam svoju konekciju bio pre nekoliko meseci delio na 10 racunara u mrezi pa nikom nista, sad sam bio iso u telekom da podnesem zahtev za paket 16 Mbit i rekli su mi da moze da se deli. Nas cetvorica ima da ispijamo tih 16 Mbit ko blesavi
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.evizo.net.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Wireless Community! Princip funkcionisanja?14.01.2009. u 04:22 - pre 186 meseci
@Predrag Supurovic

Ne kazem ja da ne vidim razliku, ali postavlja se pitanje kako ce provajder da zna da li su ti svi kompovi u kuci, ili su u razlicitim kucama. ;)
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Wireless Community! Princip funkcionisanja?14.01.2009. u 08:30 - pre 186 meseci
Tako što neko može da vas prijavi. :) Da ne filoSofiramo u nedogled: o toj kravi da se ne zna i onda niko neće poželeti da ta krava crkne, a ona će živeti srećno i veselo i davaće puno mleka.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.evizo.net.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Wireless Community! Princip funkcionisanja?14.01.2009. u 22:09 - pre 186 meseci
Ok. Tako ćemo i uraditi. Inače svi koji ćemo biti u mreži smo u neku ruku ortaci, tako da od toga da će neko prijaviti nema ni govora.

E sad još da vidimo šta nam treba od opreme. Šta preporučujete? Da li bi jedna omni antena i neki bolji ruter završili posao, i koje bi nam vi savetovali da uzmemo? Kažem jedna omni antena i jedan ruter, jer smo nekako sračunali da će nas najmanje koštati oprema ako na to mesto gde uzimamo ADSL postavimo i pristupnu tačku.

A inače dok smo još bili zagrejani za Wireless Community, registrovali smo i jedan lep domen, pa pošto nam više ne treba, možda bi nekog drugog zanimao.

Domen je inače: Wireless Network - www.WiNet.info

Više informacija za zainteresovane ovde: http://www.elitesecurity.org/p2167350
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Wireless Community! Princip funkcionisanja?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5213 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.