Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neonacisti u Srbiji ponovo aktuelni - okupljanje u Novom Sadu

elitemadzone.org :: MadZone :: Neonacisti u Srbiji ponovo aktuelni - okupljanje u Novom Sadu
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 16406 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Neonacisti u Srbiji ponovo aktuelni - okupljanje u Novom Sadu15.09.2007. u 14:24 - pre 202 meseci
Miroslav Jeftic:
Citat:
Smešni su da je to tragično. Nose nacističku zastavu i ponose se što su Srbi. Otprilike kao kad bi crnci bili ponosni što su članovi KKK-a.


Ovo mene zaista najvise plasi!

Patriotizam je (bio) kad, Srbin, seljak covek ostavi da radi vanjske poslove i mora sa svojim sinovima da se brani od shvaba.

Danas se sve izvitoperilo...

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 15.09.2007. u 16:20 GMT+1]
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
91.150.105.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Neonacisti u Srbiji ponovo aktuelni - okupljanje u Novom Sadu15.09.2007. u 14:29 - pre 202 meseci
Citat:
I samo hrišćanstvo je u svom začetku bilo svojevrsna sekta.


I dalje je. Ali kao što neko reče, odosmo u offtopic, da se vratimo ćelavim, mentalno zaostalim dečacima
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: Neonacisti u Srbiji ponovo aktuelni - okupljanje u Novom Sadu15.09.2007. u 14:42 - pre 202 meseci
Citat:
jonniebravo: 'Ajde onaj izgubljeni Cheda koji mozda i veruje u ono sto radi (mada svi oni izgledaju da veruju), ali gde nadje Chanka, meni je bilo dovoljno da ga vidim kod Olje Beckovic i cujem onu pesmicu o "orlu i mravima" pa da mi sve bude jasno.

Ja ih vise i ne gledam, ima tome skoro godinu dana. Po meni je Canak samo privremena pojava, ali je vazno da mnogo nervira ovakve iz teme, mozda zato sto govori njihovim jezikom pa ga razumeju, te je prema tome za sad koristan. Neka ga.
 
0

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
77.46.240.*



+294 Profil

icon Re: Neonacisti u Srbiji ponovo aktuelni - okupljanje u Novom Sadu15.09.2007. u 14:42 - pre 202 meseci
Znaš šta, Fuzz. Za instituciju koja štiti pedofile i ratne zločince i propagira mržnju prema neistomišljenicima, nemam lepih reči, nažalost. Protiv pravoslavlja kao religije, zaista nemam ništa protiv (doduše nemam ni "za", ali ovo važi i za sve ostale religije). Protiv pojedinih iz SPC, kao i SPC kojoj ti pojedini ne smetaju, itekako imam svašta protiv.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Neonacisti u Srbiji ponovo aktuelni - okupljanje u Novom Sadu15.09.2007. u 14:44 - pre 202 meseci
/offtopic

Često se poteže argument kako je hrišćanstvo sekta judaizma, što je besmisleno. Otprilike kao kad se korisnici starije verzije OS-a (win 98 npr.) kunu kako je to jedini pravi Windows, a XP neki našminkani plagijator.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Neonacisti u Srbiji ponovo aktuelni - okupljanje u Novom Sadu
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 16406 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.