Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom

[es] :: Fiksna telefonija :: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 25618 | Odgovora: 182 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejan2003
Belgrade

Član broj: 13928
Poruke: 385
217.24.19.*



+8 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom28.02.2007. u 11:41 - pre 209 meseci
Citat:
Gedoras: S obzirom da sam najpametniji.
Niko normalan vam ovde nece napisati da je zadovoljan Selekomom jer bi time pokazao da je zaostao. Trenutni standard u UK je 5.5 Mb/s, bio sam tamo i koristio (a radi se o bitima ). Kod nas se standardno koriste brzine koje su 20-50 PUTA manje. U oba slucaja se radi o home userima. I kako neko ko to zna moze da bude zadovoljan. A sada ako pitate neku babuskaru ili ciku, onda vrlo lako mozete da nabudzite rezultate ispitivanja.

PS. Molim vas da pricu o kilobajtima i kilobitima nastavite u okviru odgovarajuce teme. Da se ne shvati pogresno, ja sam navedenu ponudu dobio od samo jednog beogradskog ISP i taman pomislio da se na istog preorijentisem, ali mi onda pade napamet: da nisu mozda i oni na strucnom nivou Selekomdzija. Nazalost ispostavilo se da sam u pravu.
Prica se, jos jednom ponavljam, ne odnosi na sve ISP.








[Ovu poruku je menjao Gedoras dana 27.02.2007. u 22:35 GMT+1]



http://www.elitesecurity.org/t246250-0#1479748

bice pre da se ti ne razumes za ono za sta se izdajes da si najpametniji
 
Odgovor na temu

Gedoras

Član broj: 131793
Poruke: 90
194.106.186.*



Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom28.02.2007. u 22:48 - pre 209 meseci


Citat:

Prvo cu da kazzem da si extremno bezobrazan za ovaj forum i da si ne kulturan i ne uctiv za bilo kakvu raspravu, i dojadili su mi klinci koji su do juce drndali tetris, a njihovi roditelji glasali za komunjare i radikale, pa da mi oni sole pamet o Internetu. Problem Telekoma jeste i nas problem, ali oni nisu inicijatori takvih nego direktno vlade republike srbije, koja najvise ima koristi da je telekom drzzavni i jedini provider, i samo je to razzlog dvojnika losse usluge itd
i
O tome koliki je ljubac strucnjak, najmanje ti i tvoj nacin rada na ovom forumu imas da o tome diskutujes, kao i da komentarises sajt njegove firme

Citat:

bice pre da se ti ne razumes za ono za sta se izdajes da si najpametniji


Ja ne znam "za sta se ti razumes", a pominjanje klinaca, tetrisa i roditelja govori upravo o tebi i tvojoj uctivosti.
Ono sto mogu da primetim iz ovih par redova jeste da si u svakom slucaju nepismen (obrati paznju - nepismen- spojeno).
Znaci nekulturan, nepismen, neuctiv se pise spojeno. Ne znam da li si primetio da u nasoj azbuci, a i abecedi ne postoji (obrati paznju -ne postoji- odvojeno) slovo x kao ni udvojena slova u recniku.

Ovakve gramaticke greske ni u kom slucaju ne idu (odvojeno) uz jednog uctivog i kulturnog gospodina, kakav ja nisam (obratu paznju NISAM - spojeno).

U svakom slucaju, promasio si temu. Trebalo ja da napises da li zadovoljan uslugama Selekoma. O tome se ovde radi.

PS. Kako gledati na firmu koja ima sajt na geocities-u sa domenom .co.sr ? To je onaj fazon, eto imamo i mi sajt. Bas me to podseca na Selekom, kao nudimo i mi ADSL, ali samo na papiru.

Pozdrav,

Everything is average nowadays.

 
Odgovor na temu

Dejan2003
Belgrade

Član broj: 13928
Poruke: 385
217.24.19.*



+8 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 10:25 - pre 209 meseci
Citat:
Gedoras: Ja ne znam "za sta se ti razumes", a pominjanje klinaca, tetrisa i roditelja govori upravo o tebi i tvojoj uctivosti.
Ono sto mogu da primetim iz ovih par redova jeste da si u svakom slucaju nepismen (obrati paznju - nepismen- spojeno).
Znaci nekulturan, nepismen, neuctiv se pise spojeno. Ne znam da li si primetio da u nasoj azbuci, a i abecedi ne postoji (obrati paznju -ne postoji- odvojeno) slovo x kao ni udvojena slova u recniku.

Ovakve gramaticke greske ni u kom slucaju ne idu (odvojeno) uz jednog uctivog i kulturnog gospodina, kakav ja nisam (obratu paznju NISAM - spojeno).

U svakom slucaju, promasio si temu. Trebalo ja da napises da li zadovoljan uslugama Selekoma. O tome se ovde radi.

PS. Kako gledati na firmu koja ima sajt na geocities-u sa domenom .co.sr ? To je onaj fazon, eto imamo i mi sajt. Bas me to podseca na Selekom, kao nudimo i mi ADSL, ali samo na papiru.

Pozdrav,


Vazi gedoras, ajd sad idi i nadji sebi neku vujakliju i pozabavi se gramatikom jedno par godina do dozzivotno recimo negde preko, vazzi?
 
Odgovor na temu

mojo12

Član broj: 136355
Poruke: 221
*.beotel.net.



Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 11:38 - pre 209 meseci
Potpuno ste promasili temu i opet je za to kriv Telekom.

Ja razumem Gedorasa jer smo u istoj situaciji, potpuno ozlojadjeni i razocarani sto u XXI veku mi i dalje imamo dvojnike.

Usmerite sav svoj gnev prema Telekomu a ne prema nezadovoljnim korisnicima.

 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 11:58 - pre 209 meseci
Poenta je da se na [es] očekuje kvalitetna diskusija, a ne izlivi gneva. Mada je sve to gubljenje vremena, nikakve diskusije i ankete neće promeniti odnos telekoma prema korisnicima. U situaciji kad imamo jednu firmu koja pruža usluge fiksne telefonije, i preko koje ide praktično sav internet, teško je očekivati mnogo zadovoljnih korisnika. Dok je u Holandiji (link) 50% fiksnih linija prebačena na adsl2+, kod nas se ugrađuju pcm uređaji (link) sa nekom debilnom pričom o razdvajanju dvojnika. Ukinu dvojnika, uvale pcm, i još to nazivaju digitalizacijom...
 
Odgovor na temu

ljubac
Cvijanovic Ljubomir
Privatnik Telekomunikacije
Borca

Član broj: 21111
Poruke: 281
91.150.97.*

Sajt: www.gtelefon.net


+10 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 20:30 - pre 209 meseci
U al je ovde bila ziva diskusija dok me nije bilo ovih par dana.
Pa da se i ja malo ukljucim sve se nadajuci da ce biti nekih kolektora ups lektora da mi malo srede pravopis.

Najsladje je voce iz tudjeg vocnjaka.Ako je vec sve tako lepo i krasno u Londonu i imaju brz net za koj klinac se i vracao ovde.Verovatno je i tamo bio nezadovoljan necim.Voleo bi da cujem da je sa necim ZADOVOLJAN,eto bilo cime.



Citat:
mitar1982: Poenta je da se na [es] očekuje kvalitetna diskusija, a ne izlivi gneva. Mada je sve to gubljenje vremena, nikakve diskusije i ankete neće promeniti odnos telekoma prema korisnicima. U situaciji kad imamo jednu firmu koja pruža usluge fiksne telefonije, i preko koje ide praktično sav internet, teško je očekivati mnogo zadovoljnih korisnika. Dok je u Holandiji (link) 50% fiksnih linija prebačena na adsl2+, kod nas se ugrađuju pcm uređaji (link) sa nekom debilnom pričom o razdvajanju dvojnika. Ukinu dvojnika, uvale pcm, i još to nazivaju digitalizacijom...


Slazem se u potpunosti sa onim oko diskusije,Ono oko holandije nisi bas lepo razumeo.Ako tako gledamo onda je moja Borca i Krnjaca 100% "prebacena" na ADSL2+.
Oko razdvajanja dvojnika i PCM uredjaja takodje nisi nesto skapirao ali pretpostavljam da nisi iz struke i nije za zameriti.Naime prosirenjem kapaciteta telefonskih centrala sledi prosirenje necega sto se zove pristupna mreza.Obzirom da prosirenja centrala vremenski traje krace (a o problemima prilikom prosirenja pristupnih mreza sam vec pisao u predhodnim postovima)kao privremeno resenje postavljaju tzv PCM uredjaji dok se ne zavrsi pristupna mreza.Evo kao primer tvrdim da za 2 meseca(RADOVI U TOKU) blok30 nece imati niti jedan PCM niti dvojnika,kapaciteti pristupne mreze za taj deo su duplirani a verujem i na ostalim delovima grada.Nezadovoljnim korisnicima preporucujem samo jos malo strpljenja,to sto se osecaju kao Sojic(ozlojedjen i uvredjen) nista nece promeniti nabolje.

Sto se mene licno tice nemam niti jedan razlog da budem nezadovoljan Telekomom jer imam u kuci 1 ISDN,2 obicna digitalna prikljucka,ADSL+ , ali zato mogu gomilu g....... da prospem na kablovskog operatera u kraju jer me vec 13 meseci ne prikljucuju na sistem,ali bice valjda jedne srede,jer kad god sam zvao doci ce u sredu.
U stvari nisam zadovoljan sa mnogo cime ali sta je tu je.Idemo dalje.

poz.

Ljubac
 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 22:08 - pre 209 meseci
Razumeo sam ja vrlo dobro i za Holandiju, i za razdvajanje dvojnika. Kad u "čačača" naseljima budeš mogao u istom danu da poželiš brz net, uključiš hijavatu, i skidaš brzinom od par megabita/s onda možemo da pričamo o adsl2+. Žongliranje sa dslamovima zbog nedostatka istih, tj čekanje od par meseci dok mika i žika ubace isti u centrali meni ne znači mnogo. Pod uslovom da je pera, kum od direktora obezbedio hijavate, pošto sam čuo da neki i zbog toga nisu dobili adsl. Mada meni sve to ne znači uopšte, jer sam ja jedan od onih sa anlogno digitalnom pcm linijom, na kojoj radi samo rokvel uređaj. E sad, najbolje bi bilo da ja brz net mogu da potražim kod nekog drugog, ali pošto cene zavise od telekoma, koji opet jedini ima ozbiljan internet link, jedino razumno rešenje mi je da se preselim u London, ili u Holandiju. A Šojića bolje da nisi pominjao. Ako neka fima funkcioniše kao šojić kompani to je telekom. Kad ja za ovu analogno digitalnu pcm liniju moram da "kovertiram" molbu, mogu misliti koji prasići, jagnjići kantice i lopatice se vrte kad se nabavlja hiljade hijavata...

btw što se tiče struke, za koji dan završam etf, a i pratim tehnologije, tako da nisam baš skroz neupućen, ma koliko ovi moji polusarkastični postovi to pokazivali ;-)

pozdrav!
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
212.200.180.*



+2 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 22:58 - pre 209 meseci
@ljubac
Citat:
...Sto se mene licno tice nemam niti jedan razlog da budem nezadovoljan Telekomom jer imam u kuci 1 ISDN,2 obicna digitalna prikljucka,ADSL+...


Drago mi je zbog tebe.Ja recimo imam jedan zahtev za uvodjenje tel. linije u kucu,za chiju realizaciju ne postoje tehnichki uslovi vec 3 godine...a i shire-nece ih ni biti u skorije vreme-proverena informacija.
Slichan sluchaj je i na poslu-2 linije-1 god.

ADSL+..chek,chek...jel' to onaj zmaj od NET-a shtono sam koristio u zapadnoj Europi onomad.Nemoj mi samo reci da nisam morao da se vrcem.Pre nego shto pochnesh da delish neumesne savete,svakako bi bilo preporuchljivo realno sagledati situaciju.

Stvarno mi nije jasna ta potreba da se opravda Telekom po svaku cenu,pa makar bio i poslovno vezan za isti.To ustvari,koliko sam uspeo da primetim,najvecim delom chine takvi,ili eventualy sami radnici telekoma.

To shto se u zadnje vreme radi na uvodjenju novih usluga ili poboljshanju kvaliteta postojecih,teshko da ce u nekom kracem vremenskom periodu promeniti posledice katastrofalnog poslovanja u poslednjih xx godina.Strpljenje-jel' to neka vechna kategorija?
Ako vec zhelish civilizovanu diskusiju,onda dozvoli nezadovoljstvo nama koji ne mozhemo da dodjemo do najobichnije parice.

Ili moram biti inzhInjer telekomunikacija da bih mogao da bacam drvlje i kamenje na foteljashku garnituru koja zahvaljujuci politichkoj trgovini vec decenijama zauzima pozicije u upravnom odboru i vodi telekom u korist nashe shtete?

S poshtovanjem:
Nezadovoljni Korisnik
.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.240.*



+629 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 23:12 - pre 209 meseci
Citat:
braker: Drago mi je zbog tebe.Ja recimo imam jedan zahtev za uvodjenje tel. linije u kucu,za chiju realizaciju ne postoje tehnichki uslovi vec 3 godine...a i shire-nece ih ni biti u skorije vreme-proverena informacija.
Slichan sluchaj je i na poslu-2 linije-1 god.

A u kom delu kog grada su ti kuća i posao?
Citat:
mitar1982: P Dok je u Holandiji (link) 50% fiksnih linija prebačena na adsl2+, kod nas se ugrađuju pcm uređaji (link) sa nekom debilnom pričom o razdvajanju dvojnika. Ukinu dvojnika, uvale pcm, i još to nazivaju digitalizacijom...

1. A u čemu se to možemo porediti sa Holandijom? Imenuj, verovatno ima razlog zašto si rešio da porediš Srbiju i Holandiju po pitanju telekomunikacija...
2. I jeste digitalizacija - obzirom da si energetičar, oprašta ti se nerazumevanje :-)
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
212.200.180.*



+2 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 23:26 - pre 209 meseci
Citat:
A u kom delu kog grada su ti kuća i posao?


Je li to neshto relevantno za diskusiju o (ne)zadovoljstvu korisnika fiksnom telefonijom,ili ja propushtam neki bitan momenat?
Citat:
A u čemu se to možemo porediti sa Holandijom?

1.Jedemo bolji pomfrit.Ubishe se majonezom,shto meni lichno nikako ne odgovara.
2.Mrzim automate za cigarete u koje posle novca morash ubaciti i neke glupe zhetone koje dobijash kod barman-a.Glupost
Ovo sam morao:)
Razvijenost telekomunikacija ne spada u isti red velichina pa je svako poredjenje neprimereno.
.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.240.*



+629 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 23:39 - pre 209 meseci
Citat:
braker: Je li to neshto relevantno za diskusiju o (ne)zadovoljstvu korisnika fiksnom telefonijom,ili ja propushtam neki bitan momenat?
Pa da. Naravno da propuštaš. Da li zaista smatraš da za svaku kuću, izgrađenu na svakoj lokaciji u Srbiji treba da bude obezbeđen tel priključak? Da li treba da te podsećam da ne samo da je gomila objekata podignuta na divlje, nego postoje fantomske ulice, divlja naselja i sl. ?
I kako planirati i izgraditi infrastrukturu za objekte/ulice/naselja koji ne postoje?
Sad, možda je kod tebe drugi problem, zato sam te i pitao za lokaciju..
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Gedoras

Član broj: 131793
Poruke: 90
194.106.186.*



Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 23:39 - pre 209 meseci
Citat:

Stvarno mi nije jasna ta potreba da se opravda Telekom po svaku cenu,pa makar bio i poslovno vezan za isti.To ustvari,koliko sam uspeo da primetim,najvecim delom chine takvi,ili eventualy sami radnici telekoma.

Ja upravo o tome govorim.


Meni su samo u ovoj temi 3-4 puta savetovali da idem iz moje zemlje ako mi se nesto ne svidja,a ne da pricam kako to ne valja. Vidim da su iste savete dobili i drugi. Iz ove zemlje su otisli celi gradovi (sudeci po ciframa) visoko-obrazovanih, ali i srednje-obrazovanih ljudi. Sta mislite da li bi Selekom uhvatio neku vezu sa realnoscu da nije burazerska i porodicna firma i da su isti ti emigranti imali sanse da se zaposle. Ti Mitre sigurno razumes o cemu govorim, pa me bas interesuje sta ti mislis, s' obzirom da ces uskoro da trazis posao ovde ili negde tamo medju izdajnicima.

Citat:

Samo da napomenem da mi je potpuno jasno da je neko ko je 21. vek docekao bez telefonske linije sada zadovoljan sto uopste ima telefon.
Ali zar vi stvarno mislite da primerom takvih korisnika mozete da opravdate svoj nerad i bahatost. Pa i ja sam bio prezadovoljan kada sam kupio Yuga starog 12 godina. Sta mislite kad bi sada Zastava uzela mene za primer i hvalila se kako proizvodi fenomenalne automobile.



Everything is average nowadays.

 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 23:47 - pre 209 meseci
Citat:
MyWay: 1. A u čemu se to možemo porediti sa Holandijom? Imenuj, verovatno ima razlog zašto si rešio da porediš Srbiju i Holandiju po pitanju telekomunikacija...
2. I jeste digitalizacija - obzirom da si energetičar, oprašta ti se nerazumevanje :-)


1. Holandiju sam video kad sam potražio info o adls2+ koji je ljubac pominjao. Samo mi nije jasno, kako su Holanđani uspeli da za ovako kratko vreme pređu na adsl2+, dok se kod nas još nije rešilo ni pitanje dvojnika. Sad ću verovatno da dobijem odgovor da je ugradnja dslamova mnogo jednostavnija od ugradnje pcmova. Treba pomeriti dupe, i izaći na teren. :) A ako pitam što je onda problem da se dobije adsl ako već postoji čista parica, onda je verovatni odgovor nedostatak dslamova. Što vraća priču na kantice i lopatice... :)

2. Šta od usluga ja mogu da koristim na ovoj "digitalnoj pcm" liniji? Ne prihvata ništa osim rokvel uređaja, a i on bolje radi na "čistoj" analognoj liniji. :)

 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
212.200.180.*



+2 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom01.03.2007. u 23:57 - pre 209 meseci
@My Way

Ochigledno da nisam chovek od struke,obzirom da moje rezonovanje ne ukljuchuje taj aspekt:)
Nazhalost ili na srecu,moj problem je Telekom.
Ogorchenost je porasla kada je bizmismen koji je svoj zenit dozhiveo u vreme vladavine gospodina kog pominjesh u svom potpisu,posle intervencije gospode iz vrha Telekoma,dobio mini centralu sa 20-ak brojeva.Expresno.Insajder info:)





.
 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom02.03.2007. u 00:09 - pre 209 meseci
Citat:
MyWay: Pa da. Naravno da propuštaš. Da li zaista smatraš da za svaku kuću, izgrađenu na svakoj lokaciji u Srbiji treba da bude obezbeđen tel priključak? Da li treba da te podsećam da ne samo da je gomila objekata podignuta na divlje, nego postoje fantomske ulice, divlja naselja i sl. ?
I kako planirati i izgraditi infrastrukturu za objekte/ulice/naselja koji ne postoje?
Sad, možda je kod tebe drugi problem, zato sam te i pitao za lokaciju..


U ovoj temi se javljalo više korisnika sa normalnim kućama/stanovima, i problemima sa dobijanjem telefonskog priključka. Verujem da parica može da stigne i u divlje objekte uz odgovarajuće poznanstvo, ili "kovertiranu" molbu.
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom02.03.2007. u 00:15 - pre 209 meseci
Ja sam potpuno zadovoljan korisnik Telekoma. Doduse, moji prohtevi nisu veliki, ali, ovo sto sada koristim od njih radi ok. Cene su takodje podnosljive. Napredak u prethodnih godinu dve je ogroman, i ne sumnjam ni najmanje da ce biti jos bolje. Kome se ne svidja Telekom, moze uvek da predje na drugog operatera. Nema drugog operatera fiksne telefonije? Pa naravno da nema. Sigurno niko nije lud da ulozi stotine miliona dolara da bi vam onda svoje usluge dao za dzabe kako bi vi bili "zadovoljni korisnici". Toliko od mene...
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Gedoras

Član broj: 131793
Poruke: 90
194.106.186.*



Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom02.03.2007. u 00:21 - pre 209 meseci
Citat:

U ovoj temi se javljalo više korisnika sa normalnim kućama/stanovima, i problemima sa dobijanjem telefonskog priključka. Verujem da parica može da stigne i u divlje objekte uz odgovarajuće poznanstvo, ili "kovertiranu" molbu.


Ma nije ni to tako lako, moras da znas postara koji ce da koverat isporuci na pravu adresu koju samo on zna.

A sto se tice drugog operatera, zar nas ovaj VRider ubedjuje da citav servis postoji zbog dobre volje Selekoma i da niko to ne vidi kao izvor zarade.
Kao Selekom radi za Djabe, sto bi rekao ljubac, a gospoda iz telenora su nestrucne dijabole koje su se zeznule pa dosle na nase trziste da budu konkurentni Selekomu po ceni. Na koju foru ti imas email na etf-ovom serveru.



PS. MyWay imas gresku u potpisu.

PS II. Primetio sam da svi koji brane Selekom imaju problem sa gramatikom i pisanjem uopste. Mozda i to nesto govori.

[Ovu poruku je menjao Gedoras dana 02.03.2007. u 01:37 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Gedoras dana 02.03.2007. u 01:38 GMT+1]
Everything is average nowadays.

 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom02.03.2007. u 00:41 - pre 209 meseci
@vrider

Priča se i o prohtevima, i o ceni. Meni treba brz net, a ne besplatan telefon.


@gedoras

Debele koverte se nose lično, jer često "nestanu" ako se šalju poštom. :)
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom02.03.2007. u 00:48 - pre 209 meseci
Pa vidim imas 10 operatera fiksne telefonije, i biju se za dodatne licence. Monopola nema vec godinu i kusur dana ali se nesto niko ne utrkuje da pravi konkurenciju Telekomu. Buducnost je u mobilnim i bezicnim komunikacijama. Fiksna telefonija je nesto sto svuda u svetu pravi sve manje para, i modernizacija je vise nuzno zlo. Cemu ogromna ulaganja u nesto sto ce se kroz par godina ugasiti?

Nemam jedan mail na ETFovom serveru vec dva...
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
212.200.180.*



+2 Profil

icon Re: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom02.03.2007. u 00:48 - pre 209 meseci
Citat:
Ja sam potpuno zadovoljan korisnik Telekoma...


I zbog tebe mi je drago,jer mi je po mojim moralnim normama neprihvatljiv odnos prema stvarima koji se ogleda kroz patologiju shiroko rasprostranjenu na srpskom selu:nek komshiji crkne krava,shto je posledica-nek je meni a on nek svisne.
Samo tu postoji jedan gaf,na oko nevazhan ali za mene nezaobilazan kada placam PDV i poreze i doprinose pochetkom meseca,a usko je vezan sa punjenjem drzhavne kase i finansiranjem firmi koje su na njenim jaslama!
ZHivo me zanima ko je bio garant kreditu od 700 miliona ojra za kapitalnu investiciju svima nam dragog Telekoma?
Citat:
Kome se ne svidja Telekom, moze uvek da predje na drugog operatera. Nema drugog operatera fiksne telefonije? Pa naravno da nema.

Jel se to izmedju redova nazire neka ironija u pokushaju?Sada bi vernik po inerciji izustio ''O Bozhe'' a ja cu se samo nadovezati sa sachuvaj i sakloni.

Citat:
Cemu ogromna ulaganja u nesto sto ce se kroz par godina ugasiti?

:):):)
Znao sam da ce se u glavama visprenih telekom branilaca pojaviti ideja koja ce izazvati stid i zavist vecine svetskih telekomunikacionih kompanija,ali da ce se to ovako brzo desiti.....Bravooouuuu

Toliko od mene.




.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: zadovoljstvo korisnika fiksnom telefonijom

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 25618 | Odgovora: 182 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.