Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Radim neki sitan programcic da mi radi LogOff, ShutDown, . . . .

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: Radim neki sitan programcic da mi radi LogOff, ShutDown, . . . .

[ Pregleda: 1672 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
82.208.201.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Radim neki sitan programcic da mi radi LogOff, ShutDown, . . . .12.11.2005. u 01:08 - pre 225 meseci
Radim neki sitan programcic da mi radi LogOff, ShutDown, . . . .
E sad imam jedan banalan problem: Vreme u Caption nece da mi se prikaze kako treba - kontam da je nesto sa varijablama ali ne vidim od ociju -pomoc?
I jos nesto: kako da ocistim memoriju po izlasku iz programa posto mi se desava da timer nastavi da radi po izlasku iz programa - pokrenite *.exe pa vidite o cemu pricam.
Da li mogu na formu da postavim jedan label u koji unosim vrednost u fazonu Timer1.Interval :=strtoint (Label1.Text), kako bih mogao da menjam vreme (probao sam ali radi samo za sekunde - kako da odradim da mi menja i sate i minute?

[Ovu poruku je menjao apex dana 12.11.2005. u 02:19 GMT+1]
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Bojan Kopanja
Bojan Kopanja
Senior Web Developer, ZeusSoftware
Stara Pazova

Član broj: 6155
Poruke: 507
80.93.238.*

ICQ: 346697685
Sajt: www.zeussoftware.rs


Profil

icon Re: Radim neki sitan programcic da mi radi LogOff, ShutDown, . . . .13.11.2005. u 09:31 - pre 225 meseci
Evo ti source programceta koji sam radio davno i nikada nisam zavrsio . Tj uradio sam samo gasenje kompa a ne znam zasto nisam nikada ubacio i restart i logoff... Pogledaj tu malo, pa ako ti nesto nije jasno pitaj. Stavio sam uz kod i exe jednog slicnog programa koji sam odradio kako treba, samo njegov source ne mogu sada da nadjem pa cu ti ga naknadno zakaciti ovde dok ga pronadjem...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
82.208.201.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Radim neki sitan programcic da mi radi LogOff, ShutDown, . . . .13.11.2005. u 13:36 - pre 225 meseci
Hvala!!! U medjuvremenu sam dobio neku drugu ideju kako da odradim prog.
Skoro sam ga zavrsio ali imam neki bug. Uglavnom program se zakuca posle odredjenog vremena a i zauzece procesora je straobalno... - bacam pogled na tvoj kod pa cu videti sta se moze odraditi...

Evo ubacio sam source u attach, pa ko hoce neka pogleda - napomena: koristio sam vcl skin pa bi to moglo nekome da pravi problem (a mozda i ne).
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: Radim neki sitan programcic da mi radi LogOff, ShutDown, . . . .

[ Pregleda: 1672 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.